Renginyje „Verslo žybsnis 2021“ – padėkos ir apdovanojimai rajono verslininkams

Lapkričio 12-ąją Raseiniuose pirmą kartą surengtas iškilmingas renginys „Verslo žybsnis 2021“. Raseinių rajono savivaldybės mero Andriaus Bautronio iniciatyva nuspręsta pagerbti verslo atstovus už jų pasiekimus ir nuopelnus Raseinių kraštui – penktadienio vakarą kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“ įteikti apdovanojimai rajono įmonėms, kurios per pastaruosius metus savo darbu, kūryba ir verslumu išsiskyrė labiausiai.
 
   „Jūsų pastangos plėtojant šalies ekonomiką, diegiant inovatyvias priemones ir kuriant naujas darbo vietas – svarbus indėlis į Raseinių krašto žmonių gerovę. Linkiu tvirtai žengti į priekį, nepasiduoti užklupus sunkumams, ryžtingai siekti savo tikslų ir kurti klestintį Raseinių karštą, o taip pat ir Lietuvą“ , – sveikindamas į šventę susirinkusius sakė meras A. Bautronis.
 
   Renginyje dalyvavo ir verslininkams nuoširdžius padėkos žodžius skyrė Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla, jo pavaduotoja Irma Juknevičienė bei Komunikacijos, kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Judita Radavičienė. Pasveikinti verslo atstovų taip pat atvyko garbūs svečiai iš centrinės valdžios institucijų – Lietuvos Respublikos Seimo ir Vyriausybės.
 
   Šiemet Raseinių rajono savivaldybė kartu su partneriais įsteigė net dešimt skirtingų nominacijų, kurias iškilmingos ceremonijos metu laureatams įteikė Savivaldybės vadovai, Tarybos nariai ir kitų suinteresuotų įstaigų atstovai.
 
   Įmones apdovanojimams taip pat teikė seniūnijos, Užimtumo tarnyba (Raseinių skyrius), VšĮ „Atrask Raseinius“ ir kiti.     Laureatus atrinko mero potvarkiu sudaryta darbo grupė.
 
  • „Už didžiausią įdarbintų bedarbių skaičių“ – UAB „Danspin“;
  • „Už neįgalių asmenų integraciją darbo rinkoje“ – MB „Raseinių turgus“;
  • „Už smulkaus verslo telkimą“ – Dalia Ružinskaitė;
  • „Už turizmo paslaugų patrauklumo didinimą“ – Kaimo turizmo sodyba „Karpynė“;
  • „Sėkmingas verslo startas“ – MB „Simonėlis“;
  • „Už sėkmingą šeimos verslo vystymą“ – UAB „Laugena“;
  • „Seniausia Raseinių krašto įmonė“ – Raseinių vartotojų kooperatyvas „Dubysa“;
  • „Už inovacijų diegimą gamyboje“ – UAB „Kubilų pasaulis“;
  • „Už kūrybiškumą, ieškojimus ir atradimus“ – Vytauto Okockio ūkis;
  • „Metų mecenatas“ – UAB „Raseinių statyba“.
   Vakaro metu koncertavo Šiaulių bigbendas, įkvepiančią atmosferą kūrė prizinių vietų nugalėtojai, sportinių šokių šokėjai Domantas Mūras ir Ieva Matulevičiūtė, režisierė Karina Novikova pristatė tarptautinį projektą „Operos akseleratorius“, o solistės Gabrielė Bukinė ir Gabrielė Kuzmickaitė, kurioms akomponavo pianistas – Milo Longo, verslo bendruomenei dovanojo nuostabius muzikinius kūrinius.  
 
 
Sigito Gudaičio nuotr.