Rekordinis T.Galecko šou pratęsė pergalingą „Rasų“ žygį

img_0019

spūdingai rungtyniavęs Tomas Galeckas ne tik sėkmingai rinko taškus, tačiau ir skirstė rezultatyvius perdavimus, o toks rekordinis Raseinių „Rasų“ (8-3) vedlio pasirodymas pažymėtas pratęsta ekipos pergalių serija Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL).

Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai penktadienį savo aikštėje 97:70 (22:21, 19:23, 28:13, 28:13) nepaliko jokių vilčių Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ (8-3) klubo krepšininkams ir laimėjo ketvirtą sykį iš eilės.

Ilgą laiką NKL lyderiavusiems klaipėdiečiams tai buvo trečiasis pralaimėjimas paeiliui.

Siautėjęs T.Galeckas per 35 minutes pelnė 20 taškų (6/7 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko net 15 rezultatyvių perdavimų.

Pastarasis rezultatas – geriausias įžaidėjo karjeroje ir šio sezono NKL čempionate. Ankstesnis asmeninis vilniečio rezultatyvių perdavimų rekordas buvo 8 perdavimai.

Visų laikų NKL rezultatyvių perdavimų rekordas priklauso Elvinui Gintvainiui, kuris 2013 metų pabaigoje per rungtynes atliko 19 rezultatyvių perdavimų.

T.Galeckas taip pat surinko 40 naudingumo balų ir buvo arti geriausio savo karjeros rezultato – 41.

„Rasai“: Tomas Galeckas 20 (15 rez. perd.), Šarūnas Vingelis 19, Evaldas Džiaugys 13, Andrius Aleksandrovas 13, Šarūnas Beniušis 11, Darius Marcinkevičius 10.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Džiugas Slavinskas 14 (10 atk. kam.), Viktoras Chodosovskis 13, Edvinas Alunderis 12, Benas Bagdonavičius 10.