Raseiniuose vyko laisvųjų imtynių turnyras skirtas Raseinių kūno kultūros ir sporto centro 50-mečiui paminėti

Turnyre dalyvavo komandos iš Alytaus, Vilkaviškio, Kauno, Radviliškio, Kelmės, Šiaulių, Pagėgių, Klaipėdos ir Raseinių, 80 dalyvių.

Nugalėtojų vardus vaikų amžiaus grupėje iškovojo Valdas Andriulis (35 kg.), Aidas Veryga ( 44 kg.), Arnas Baltkojis ( 54 kg.) ir Gvidas Paulauskas (62 kg.).

Antrą vietą iškovojo Edas Strakšys ( 32 kg.).

Trečiąsias vietas iškovojo Rapolas Jokilaitis (32 kg.) ir Titas Pijoraitis (35 kg.).

Jaunių amžiaus grupėje nugalėtojų vardus iškovojo Deivydas Rekštys (44 kg.), Neilas Strakšys (50 kg.) ir Gvidas Narmontas (66 kg.).

Antrą Leandras Nutautas (58 kg.).

Trečiąsias vietas iškovojo Lukas Lipnickas (58 kg.), Matas Paulikas (76 kg.) ir Nedas Urniežius (85 kg.).

Jaunimo grupėje čempionų vardus iškovojo Andrius Žekas (60 kg.) ir Domantas Pauliuščenko (84 kg.).