Raseiniuose sumušta dvimetė. Mama gimusi 2003 m.

Gruodžio 25 d. apie 11.20 val. į Raseinių ligoninę iš Raseinių, buto, dėl pilvo traumos pristatyta be sąmonės mažametė (g. 2020 m.), kuri pervežta ir paguldyta į Kauno ligoninę. Pareigūnai sulaikė ir į areštinę pristatė, nusikalstamos veikos padarymu įtariamus – moterį, gim. 2003 m., ir vyrą, gim. 2000 m.

Šventinę parą Kaune budėjęs gydytojas Rimantas Kėvalas papasakojo, kaip jaučiasi sumušta mergytė ir per kiek laiko paaiškės, ar ji išgyvens.

Gydytojas: „Mergytės būklė yra kritinė, per ateinančias 48-72 valandas paaiškės, ar ji išgyvens. Tėvai uždraudė teikti informaciją apie ją – toks jų pasirinkimas, jie tam turi teisę.“

R. Kėvalas  ligoninėje dirbantis 30 metų, tačiau iki šiol negalintis suvokti, kas dedasi žmonių, kurie smurtauja prieš vaikus, galvose:

„Sumušimai žiaurūs. Kiekviena situacija individuali ir baisi. Aš 30 metų dirbu, bet šiuo atveju tikrai nesuvokiu, ką galvoja žmonės.“

 Mediko teigimu, šeimoje alkoholis nebuvo vartojamas, tėvai blaivūs. Jo žiniomis, tėvai gyvena atskirai.

Antrąją Kalėdų dieną buvo atlikta teismo ekspertizė nustatyti patirtiems sumušimams. „Pasakyti, kad mergytės situacija yra baisi, per lengva. Ji į Raseinių reanimaciją buvo atvežta be sąmonės. Tą naktį būta labai daug pacientų, nedirba šeimos gydytojai, todėl šeimos atvyksta į priėmimą, tačiau šiam atvejui neprilygo niekas.

Tai baisiausias nakties įvykis.“ R. Kėvalas sakė, kad šiuo metu mergytė reanimacijoje, jos būkle domisi mama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas

Primename, kad į ligoninę sekmadienį buvo paguldyta mažametė, 2020 metais gimusi raseinietė, į gydymo įstaigą atvežta be sąmonės, pranešė policija. Iš pradžių mergaitė iš buto be sąmonės buvo pristatyta į Raseinių ligoninę, tačiau vėliau pervežta ir paguldyta į Kauno ligoninę.

Dėl šio įvykio policija atlieka ikiteisminį tyrimą.