Raseiniuose socialdemokratų kandidatas „pažaliavo“

01

Pergalės siekiantys politikai demonstruoja ypatingą išradingumą: štai Raseinių-Kėdainių rinkimų apygardoje kandidatuojančio socialdemokrato Edmundo Jonylos agitacinis plakatas prieš antrąjį turą nusidažė žalia spalva

„Šiandien ryte labai smagiai juokiausi. Mūsų Seimo narys vienmandatininkas net spalvą pakeitė po Lietuvos Valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pergalės rinkimuose. Jo I turo reklaminis stendas irgi pažaliavo“, – tokia naujiena socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo partijos „Tvarka ir teisingumas“ parlamentinės frakcijos narys raseiniškis Remigijus Ačas.

Politikas savo įrašą iliustruoja nuotraukomis. Pirmojoje – socialdemokrato Seimo nario E. Jonylos pirmojo rinkimų turo plakatas, papuoštas socialdemokratus simbolizuojančia raudona spalva bei partijos skiriamuoju ženkleliu – stilizuota rože. „Girdim. Matom. Darom“, – skelbiama jame.

Antrojoje nuotraukoje – antrajam rinkimų turui skirtas E. Jonylos plakatas, kuriame jis dėkoja palaikiusiems ir kviečia rėmėjus „dar kartą patikėti“. Tik šio plakato spalva – nebe raudona, bet žalia, ir itin panaši į LVŽS, kuri prieš E. Jonylą yra iškėlusi technologijos mokslų daktarą Arvydą Nekrošių.

„Pasirodo, raudona rožė gali virsti ir žalia?“, – savo profilyje juokauja R. Ačas. Šis politikas taip pat kandidatvo Raseinių-Kėdainių apygardoje, bet liko ketvirtoje pozicijoje.

02

Šaltinis: www.lzinios.lt

 

One thought on “Raseiniuose socialdemokratų kandidatas „pažaliavo“

  1. Acai: nusileisk ant zemes ir nes krajok padebesiais. Gyvenimas puikus,koki padarete Jus.

Comments are closed.