Raseiniuose moteris atėmė iš pareigūnų ginklą ir užpjudė juos šunimi

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Gegužės pirmosios rytinis reidas

Policijos departamentas informuoja, kad Raseiniuose, tramdant vyrą, į konfliktą įsijungė ir jo sesuo, kuri pridarė nemažai rūpesčių. Dėl to pareigūnams teko kreiptis į gydytojus.

Birželio 3 d. apie 5 val. Raseiniuose, T. Daugirdo g., sulaikomas už viešosios tvarkos pažeidimą neblaivus vyras (g. 1978 m.) aktyviais veiksmais pasipriešino Šiaulių apskr. VPK Raseinių r. PK Reagavimo skyriaus vyriausiesiems patruliams, įžeidinėjo juos.

Buvo panaudotas elektros impulsinis prietaisas „Taser“, dujos ir kovinių imtynių veiksmai. Sodinant sulaikytąjį į tarnybinį automobilį šis spyrė koja į automobilio galinį kairės pusės sparną bei jį apgadino.

Tuo metu iš namo išėjusi moteris – sulaikyto vyro sesuo – trukdė pareigūnams sulaikyti brolį, stumdė, trankėsi.

Vyro sulaikymui, naudojant elektros impulsinį prietaisą, sesuo griebė už jo ir galimai galėjo gauti elektros iškrovą.

Taip pat moteris sugriebė policininko šaunamąjį ginklą, kuris buvo dėkle prie amunicijos diržo, bei jį išmetė ant šaligatvio.

Moteris brolio sulaikymo metu iš namo išleido juodą šunį, kuriam davė komandą, kad šis pultų ant pareigūnų. Šuo puolė ir patruliui įkando į kairės kojos šlaunį.

Dėl patirtų sužalojimų pareigūnai kreipėsi į VŠĮ Raseinių ligoninę. Vyras sulaikytas ir uždarytas Telšių AVPK Kelmės r. PK areštinę. Moteris nesulaikyta. nes nuėjo į gyvenamąjį namą. Įtariamasis uždarytas į areštinę, moteris ieškoma. Pradėtas ikiteisminis tyrimas

Šaltinis: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/raseiniuose-moteris-ateme-is-pareigunu-ginkla-ir-uzpjude-juos-sunimi-59-807236

4 thoughts on “Raseiniuose moteris atėmė iš pareigūnų ginklą ir užpjudė juos šunimi

  1. Tokie ir policininkai! Tikėkimės ,kad bus įvertinti už nuopelnus,duoda ginklą o juo naudotis nemoka

  2. Idiote, jei panaudotų ginklą prieš durną bobą tai tektų patiems pasėdėt. Gaila policininkai turi mažai teisių, galėtų tokias padugnes sušaudyt vietoje, jie vistiek niekada nepasikeis.

  3. Nu jau tie taseriai.. ? Kai rimtesni reikia paimt tai nei taseris nepadeda. Vaikai arba tesliai seniai mentyne raseiniu. Ir visi tikrai nekorumpuoti.. fu slykstus man jus. Geriau eitumet vogtu daiktu ieskoti bent nauda butu, dar cia sako neturi mentai teisiu kazkas, pazvelk i vakarus, ten policija niekada taip nesielgia kaip cia. Lt provincijuose nepamatysi blaivaus mento uz vairo be uniformos. Respektas sesei, ne kiekvienas taip uz seima eina.

Comments are closed.