Raseiniuose įžiebta Kalėdų eglė – miesto centre sukurta tikra šventinė pasaka

Gražiausias žiemos šventes Raseinių miestas pasitiks padabinęs tikrą Kalėdų eglę – ketvirtadienio vakarą Nepriklausomybės gynėjų aikštėje įžiebta miesto žaliaskarė suspindo tūkstančiais lempučių.
   Miesto eglę susirinkusieji įžiebė kartu su Kalėdų Seneliu ir Raseinių rajono savivaldybės meru Andriumi Bautroniu, kuris linkėjo, kad artėjančių švenčių laikotarpis dovanotų vidinę ramybę, tarpusavio supratimą, įkvėptų prasmingiems darbams, o tvyranti šventinė atmosfera dar labiau priartintų prie artėjančio šv. Kalėdų stebuklo.
   Ketvirtadienio popietę rajono gyventojus ir miesto svečius į aikštę kvietė kalėdinės mugės šurmulys, nutviekstas spindesiu, muzikos akordais ir kalėdiniais kvapais. Vakare eglės įžiebimo šventėje koncertavo Raseinių rajono kultūros centro meno kolektyvai, vyko lazerių šou, buvo sekama Kalėdų pasaka, o per didįjį ekraną rodoma magiškoji jos dalis. Šventės svečiai turėjo galimybę įsiamžinti su Kalėdų Seneliu, o patys mažiausieji pasivažinėti kalėdiniu traukinuku. Po egle įkurtas kalėdinis paštas – į stebuklingą  pašto dėžę įmetus laišką jis bus perduotas Kalėdų Seneliui, o kiekvienas laiško siuntėjas gaus jo atsakymą.
   Šiemet natūraliu grožiu spindinčią žaliaskarę miestui dovanojo Raseinių rajono gyventojo Broniaus Stonio šeima – natūrali eglė mieste puošiama jau trečius metus iš eilės. Miesto kalėdinėmis dekoracijomis bus galima grožėtis iki sausio vidurio.