Raseiniuose įtampa gimdo sąmokslo teorijas

I. Gelūno/Fotobanko nuotr.

Diana Krapavickaitė

Prieš savaitę Raseinių rajone įvestas lokalus karantinas. Nors situacija dėl COVID-19 stabilizavosi, įtampa, priešprieša tarp gyventojų auga. Nepasitikima ir testais, ir privaloma izoliacija.

Uždaryti ir palikti

Į „Kauno dieną“ kreipėsi grupė Raseinių gyventojų. Jų teigimu, situacija rajone baisi ne tiek dėl sergančiųjų koronavirusu, kiek dėl keliamos įtampos, streso ir prievartos.

„Mes nenorime sakytis nei savo pavardžių, nei kokį darbą atliekame. Taip elgiamės saugumo sumetimais, bet mūsų visur pilna ir mes žinome, kuo ir kaip gyvena raseiniškiai. Skelbiama, kad čia židinys ant židinio, o mes matome realią padėti ir tai, kad į viešumą patenka gerokai perdėta informacija“, – telefonu viena kitą papildydamos kalbėjo kelios raseiniškės.

Kaip didžiausią blogybę moterys įvardijo reikalavimą darytis testus. Esą didžiųjų Raseinių rajono įmonių vadovai grasina atleidimu iš darbo, jei darbuotojas nesidarys testo.

Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/raseiniuose-itampa-gimdo-samokslo-teorijas-991091