Raseinių taryba į administracijos vadovo pareigas paskyrė Edmundą Jonylą

Šiandien įvykusio Savivaldybės 9-ojo šaukimo tarybos 4-ojo posėdžio metu buvo patvirtintas Raseinių rajono administracijos vadovas Edmundas Jonyla.

Lakoniškai prisistatęs kandidatas teigė, kad jis pasižada būti visiems vienodai teisingas ir sąžiningas, gerbti kitą žmogų ir jo nuomonę bei pasiryžęs skaidriai vykdyti visas funkcijas, kurias numato Vietos savivaldos įstatymas ir Tarybos priimti sprendimai. Vienas didžiausių E.Jonylos siekių – Raseiniuose pastatyti baseiną, kuris ateityje būtų numatyto statyti sporto komplekso dalimi. Balsavusių 18 politikų vienbalsiai pritarė E.Jonylos kandidatūrai. Jiems nuo gegužės 27 d. pradėsiantis dirbti naujasis administracijos direktorius padėkojo už suteiktą pasitikėjimo mandatą.

 Dėl Edmundo Jonylos skyrimo į Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas, politikų nuomonės išsiskyrė. Mažumos atstovų Algirdo Griciaus, Dariaus Ulicko ir Vaido Kuzmarskio teigimu, šio klausimo nereikėjo nagrinėti, kol nėra gauta Valstybės saugumo departamento (VSD) pažyma, kad kandidatas gali dirbti su slapta informacija. Darbo partijos ir visuomeninio rinkimų komiteto „Pilietiškas pasirinkimas“ atstovai protestavo – paliko posėdžių salę ir nebalsavo dėl E.Jonylos skyrimo į Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas.

no images were found