Raseinių „Raseinių“ ekipa jau egzaminavo visas stipriausias RKL A diviziono ekipas

ĮSITVIRTINO. Raseinių „Raseinių“ (8-1)  ekipa jau egzaminavo beveik visas stipriausias RKL A diviziono ekipas ir iš didžiųjų klubų jai buvo belikęs Kauno r. „Omegos“ (7-2) iššūkis.

Būtent su šia ekipa RKL debiutantai susigrūmė šeštadienio vakarą ir pasiekė dar vieną dramatišką pergalę rezultatu 68:66.

Pirma dvikovos dalis sėkmingiau susiklostė „Omegos“ komandai, kuri primetė varžovams sau palankų žaidimo stilių ir įpusėjus dvikovai mėgavosi apčiuopiama šešių taškų persvara (37:31).

Tačiau po didžiosios pertraukos savo žodį tarė ambicingoji „Raseinių“ ekipa, kuri pademonstravo pavyzdingą krepšinį ir vos per dešimt minučių viską apvertė aukštyn kojom (59:51).

Lemiamame ketvirtyje „Omegos“ atstovai atkūrė intrigą, tačiau pergalę šventė sėkmingiau ir drausmingiau rungtynių pabaigą sužaidę Raseinių krepšininkai.

Tai buvo jau ketvirtoji raseiniškių pergalė iš eilės, po kurios RKL naujokai dalinasi pirmąją turnyro lentelės poziciją su Plungės „Olimpo“ (8-1) vyrais ir per likusią pirmojo rato dalį laukia deserto – akistatų su rikiuotės apačioje esančiomis komandomis.

SERIJOS. Svarbią dvikovą laimėjusi Raseinių ekipa šventė jau ketvirtąją pergalę iš eilės, o tokią seriją turi tik dvi A diviziono ekipos.

SAVAITĖS SKAIČIAI. Šią savaitę buvo sužaista 30 dvikovų, kurios pasibaigė vidutine 15,5 taško persvara. Didžiausią pergalę šventė „Steko-Rivilės“ ekipa net 49 taškų skirtumu rezultatu 121:72 įveikusi Prienų KKSC krepšininkus.

Tuo tarpu atkakliausiai susiklostė net penkios dvikovos, kurios visos pasibaigė 2 taškų persvara: VDU tik po atkaklios kovos 67:65 įveikė Šilalės „Lūšies“ (5-4) ekipą, Anykščių KKSC-„Elmio“ ekipa rezultatu 53:51 įveikė „Užpalių“ krepšininkus, LKSK (2-5) atstovai nutraukė savo pralaimėjimų seriją dvikovoje su Alytaus SRC-„Dzūkijos“ (1-4) jaunimu, kurioje buvo pasiekta pergalė rezultatu 74:72, Mažeikių SM-„Dubgiris“ (3-4) kuklia persvara rezultatu 88:86 įrodė savo pranašumą prieš „Šakius“ (2-4), o „Raseiniai“ lyderių dvikovoje rezultatu 68:66 palaužė „Omegos“ krepšininkus.

Daugiausiai taškų savaitgalį pelnė „Steko-Rivilės“ ekipa (121), mažiausiai – Panevėžio „Bangenės-Aiveros“ (3-6) atstovai savo aikštėje žaistoje dvikovoje prieš „Raseinių“ krepšininkus įridenę vos 47 taškus.

Šaltinis: www.rkl.lt