Raseinių ,,Raseiniai“ krepšininkai įveikė lygos lyderius (VIDEO)

Lapkričio 21 dieną Raseinių kūno kultūros ir sporto centre vyko TOP SPORT–RKL (Regionų krepšinio lygos) rungtynės, kuriose dėl pergalės kovojo Raseinių ,,Raseiniai“ ir septynias rungtynes paeiliui laimėję bei lygoje pirmaujantys Biržų ,,Biržai-KKSC“.

Nuo pirmhttps://www.youtube.com/watch?v=yS4kmiaevKg&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2kX4zD7C_sSrS93Zr5XATUyJGu0S6MeP1Lqc91DPIu35fTn858tzNwBZcų minučių užvirė rimta kova, sėkmingos atakos keitė viena kitą ir tik pirmo kėlinio pabaigoje, komandos kapitonui Dariui Griciui paeiliui pataikius 3 tolimus metimus, raseiniškiams pavyko įgyti 6 taškų pranašumą. Antro kėlinio pradžioje po taiklaus Jono Levicko metimo aikštės šeimininkai pirmavo 8 taškais, tačiau biržiečiai gana greitai panaikino turėtą deficitą ir persvėrė rezultatą 28:29. Ketvirtį, išvesdamas savo komandą į priekį, taikliu tritaškiu metimu užbaigė Benas Ilevičius, tad po pirmos rungtynių dalies rezultatas – 42:40 Raseinių ,,Raseiniai“ komandos naudai.

Po didžiosios pertraukos sėkmingiau rungtyniavo ,,Raseinių“ komandos krepšininkai, kurie sužaidus 3 minutes padidino turėtą persvarą iki dviženklės, o ketvirto kėlinio pradžioje pranašumas išaugo iki 19 taškų. Rungtynėms artėjant prie pabaigos ir likus jose žaisti 2 minutes, švieslentėje degė džiuginantys skaičiai 89:69. Dvejojančių raseiniškių pergale buvo nedaug, bet Biržų komanda šiame susitikime pabandė griebtis šiaudo ir užklupo koncentraciją praradusius aikštės šeimininkus, per minutę laiko be atsako pelnė 11 taškų, o likus žaisti 10 sekundžių komandas jau teskyrė tik 5 taškai, visgi pirmąsias sezono rungtynes rungtyniavusio Gedimino Butkaus taiklūs baudos metimai įtvirtino pergalę – 95:88.

Pergalingose rungtynėse rezultatyviausiai rungtyniavo 23 taškus pelnęs bei šešis tolimus metimus pataikęs D. Gricius, J. Levickas pridėjo 17 taškų (13 atkovotų kamuolių), B. Ilevičius ir G. Butkus po 12, Modestas Jurkaitis 8, Augustas Žilinskas, Gytis Neimantas, Mantas Košelis po 6, Arminas Beišys 3, Tadas Baracevičius 2, Eivydas Aleksa taškais nepasižymėjo.

Kito turo rungtynes Raseinių ,,Raseiniai“ žais Kaune ir Panevėžyje.