Raseinių „Raseiniai“ komanda – RKL reguliaraus sezono nugalėtoja

Savaitgalį buvo sužaistos paskutinės Regionų krepšinio lygos (RKL) reguliariojo sezono rungtynės, po kurių paaiškėjo, kurios komandos tęsia kovą dėl geriausiųjų titulo, o kurioms sezonas jau baigtas. „Raseinių“ krepšininkai finišavo pergalingai ir užtikrintai rikiuojasi turnyrinės lentelės viršuje.

Pirmąsias rungtynes raseiniškiai žaidė išvykoje prieš VDU studentų komandą. Susitikimą puikiai pradėjo „Raseiniai“, kurie sužaidė atkarpą 0:9 ir iškart įsiveržė į priekį. Nors visą kėlinį rungtynių tempą diktavo svečiai, tačiau VDU krepšininkai nepasimetė, pagerino puolimą ir išlygino rezultatą (24-24). Antrajame kėlinyje raseiniškiai vėl suaktyvino gynybą ir nuo varžovų atitolo jau dviženkle persvara (31-43). Ketvirčio pabaigoje šeimininkai rado spragų varžovų gynyboje, sumažino atsilikimą ir į ilgąją pertrauką išėjo atsilikdami 6 taškais (45-51).

Antroje rungtynių pusėje VDU studentai neleido raseiniškiams pagalvoti apie lengvą pergalę, tačiau svečiams pavyko išlaikyti kelių taškų pranašumą. Paskutiniame kėlinyje, sužaidus 2 minutes, komandas skyrė 3 taškai (69-72). Nors per likusį laiką buvo galima tikėtis atkaklios kovos, tačiau „Raseiniai“ sugebėjo išsivežti pergalę rezultatu – 81-90.

Rezultatyviose rungtynėse daugiausia taškų pelnė Antanas Montrimavičius (21 tšk.), Jonas Levickas (20 tšk.) ir Simas Andraitis (14 tšk.).

Kitas rungtynes „Raseiniai“ žaidė savų sirgalių akivaizdoje ir kovojo prieš puikią sezono atkarpą žaidusius Tauragės „Fortūnos-Agavos“ krepšininkus. Pirmajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką ir tik kėlinio pabaigoje svečiai įsiveržė į priekį (14-19). Antrame ketvirtyje situacija buvo tokia pati: abi komandos žaidė panašaus lygio krepšinį, o pranašumą vis dar turėjo Tauragės komanda.

Po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžę svečiai iškart pataikė tritaškį, po kurio jų persvara tapo dviženklė (25-35). Jausdami fantastišką sirgalių palaikymą, netrukus „Raseiniai“ sugrįžo į rungtynes ir priartėjo prie varžovų (39-41). Jei pirmus tris kėlinius komandos žaidė apylygiai, tai paskutiniame kėlinyje vaizdas aikštėje buvo visai kitoks. Šeimininkai pademonstravo puikią gynybą ir varžovams leido pelnyti vos 8 taškus, o patys rengė vieną sėkmingą ataką po kitos ir sužaidę rezultatyviausią kėlinį pergalingai užbaigė reguliarųjį sezoną – 71-56.

Šiose emocingose rungtynėse daugiausia taškų pelnė Darius Gricius – 13, Jonas Levickas – 12, Gediminas Butkus, Rokas Čepanonis, Antanas Montrimavičius po 10.

Artimiausias išbandymas ir tikra krepšinio šventė „Karpynės“ sporto komplekse sirgalių laukia jau kovo 8-9 dienomis. Keturios stipriausios RKL A diviziono komandos kovos dėl RKL „TOPsport“ taurės. Taip pat vyks „Oro karaliaus“ ir „Snaiperio“ konkursai, VDU šokėjų pasirodymai ir daugybė kitų pramogų. Visus kviečiame ne tik pasimėgauti šiuo unikaliu reginiu, bet ir palaikyti „Raseinių“ komandą, kuri namuose sieks iškovoti pirmąjį sezono trofėjų! ,,Raseinių“ komanda pusfinalyje susitiks su LCC ekipa iš Klaipėdos. Rungtynių pradžia 19.30 val.