Raseinių „Raseiniai“ ekipai antrą kartą teko pripažinti Klaipėdos „LCC tarptautinio universiteto“ pranašumą (VIDEO)

Winning Shot

Winning shot tonight was made by our LCC Moose player Tadas Kymantas! Thank you for coming out to support the team!! Photos of the game are yet to come…

Posted by LCC Moose Basketball on 2019 m. vasario 15 d., penktadienis

Penktadienio vakarą Michealsen sporto centre, kur dienas leidžia „LCC tarptautinio universiteto“ (17-9) studentai buvo karšta, nes ginklus surėmė dėl vietos „TOPsport“ taurėje kovojanti aikštės šeimininkų ekipa ir turnyro lyderiai „Raseinių“ (23-4) krepšininkai.

Pirmojo rato akistatoje Raseiniuose Mariaus Tamolio treniruojami studentai jau buvo įkandę favoritams (90:82), tad atsakomojoje dvikovoje aikštės šeimininkai privalėjo įrodyti, jog prieš keletą mėnesių iškovota pergalė nebuvo atsitiktinumas.

Tačiau skaudų varžovų dūrį puikiai pamenanti „Raseinių“ ekipa nebuvo nusiteikusi antrą kartą bristi į tą pačią balą.

Susitikimą geriau pradėjo LCC atstovai, kurie žaidė kiek užtikrinčiau ir pirmąsias penkias metus mėgavosi trapia persvara. Tačiau aikštės šeimininkų džiaugsmas truko neilgai – kiek pakeitę savo gynybos sistemą svečiai perėmė iniciatyvą, pabėgo į priekį, o antrojo kėlinuko pabaigoje net buvo įgiję 12 taškų pranašumą (37:25).

Vis tik, šaltą dušą patyrę studentai greitai atsigavo, ištaisė savo klaidas ir po didžiosios pertraukos vėl mėgavosi pirmaujančiųjų vaidmeniu.

Kaip ir buvo galima tikėtis įdomiai įvykiai klostėsi pačioje pagrindinio laiko pabaigoje. Titaniškų pastangų dėka svečiai sugebėjo pristabdyti varžovus bei pačioje ketvirtojo kėlinuko pabaigoje išlygino rezultatą (71:71).

Studentų komanda nieko nelaukus paėmė minutinę pertraukėlę, po kurios preciziškai tiksliai įvykdė savo sumanymą – sulig finaline sirena Tadas Kymantas pataikė dvitaškį padėjusi LCC atstovams antrą kartą šiame sezone įveikti „Raseinių“ ekipą – 73:71!