Raseinių „Rasai nusileido „Perlas-MRU“ ekipai

Tris kėlinius taškas į tašką kovoję Raseinių „Rasai“ (1-3) lemiamame ketvirtyje sustojo. 30 minučių patikimą gynybą demonstravę Alberto Vilimo auklėtiniai Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse namuose 71:87 (20:21, 18:20, 17:15, 16:31) pralaimėjo Vilniaus „Perlo-MRU“ (1-3) krepšininkams.

Vilniečiams tai buvo pirma pergalė šį sezoną.

Po trijų kėlinių Raseinių krepšininkai atsiliko tik 55:56, tačiau tuomet Luko Kvedaravičiaus vedini vilniečiai surengė spurtą 16:6 ir rungtynių baigtis tapo aiški.

Šeimininkams labiausiai koją kišo prastas pataikymas iš toli – vos 4 taiklūs metimai iš 23 (17 proc.), kuomet vilniečiai tritaškius metė 39 proc. taiklumu (11 iš 28).

„Perlas-MRU“: Tautvydas Pipiras 20, Edvinas Jezukevičius 18 (9 atk. kam.), Lukas Kvedaravičius 13, Aistis Pilauskas ir Domantas Pipiras po 10.

„Rasai“: Valdemaras Savostjanovas 22 (11 atk. kam.), Gabriel Moton 12, Evaldas Džiaugys 11.