Raseinių rajono savivaldybėje 3 direktoriai, o kiek yra merų? (VIDEO)

Nuo gruodžio 11 dienos Raseinių rajono savivaldybei vadovauja trys administracijos direktoriai:

Remigijus Ačas, grąžintas į darbą teismo sprendimu.
Liudas Kavaliauskas į pareigas priimtas mero teikimu ir Raseinių rajono tarybos daugumai pritarus.
Gytis Šulinskas, administracijos direktoriaus pavaduotojas, paskirtas eiti šias pareigas mero potvarkiu.

Valdžios vyrai norintys užimti šią kėdę taip susikibo, kad teko kviesti net policija, kuri kaip suprantama prižiūri vieša tvarka ir negali nuspręsti kurio ponaičio rodomi dokumentai yra galiojantys. Kadangi vyrai elgėsi kultūringai ir vienas kitam rodė savo teisę įrodančius dokumentus, pareigūnams teko palikti savivaldybės patalpas taip nieko ir nenuveikus, o gal per ta laiką būtų ką svarbaus nuveikę jei mūsų valdininkai būtų jų netrukde dėl savo kėdės.

Protingiausiai šioje situacijoje pasielgė Liudas Kavaliauskas į pareigas priimtas mero teikimu ir Raseinių rajono tarybos daugumai pritarus, tiesiog nedalyvavo toje kėdės dalinimo kovoje ir pasitraukė palikdamas jos dalybas buvusiems partiečiams, net kraštiečiams Remigijui Ačui ir Gyčiui Šulinskui.

Internetinis portalas Raseinių naujienos savo video reportaže filmuojant kėdės dalinimą užfiksavo įdomių žmonių apsilankymą pas Raseinių rajono savivaldybės merą būtent tuo metu kada buvo sprendžiamas sakytume svarbus klausimas ir retoriškai paklausė savo Facebook paskyroje:

Įdomu, ką mero Algirdo Griciaus kabinete veikia partijos „Tvarka ir Teisingumas“ Raseinių skyriaus pirmininkas Vidmantas Karabinas?

Vidmantas Karabinas

Įdomu, ką mero Algirdo Griciaus kabinete veikia partijos "Tvarka ir Teisingumas" Raseinių skyriaus pirmininkas Vidmantas Karabinas?

Posted by Raseinių naujienos on 2018 m. Gruodis 11 d., Antradienis

Remigijaus Ačo apsilankymas darbe ir mintys apie galimai dar vieną merą.

Šiandien R. Ačas atvyko į Raseinių rajono savivaldybę. Klausimas, kuris lieka be atsakymo: tai mūsų administracijai vadovauja du direktoriai L. Kavaliauskas ir R. Ačas???

Posted by Raseinių naujienos on 2018 m. Gruodis 11 d., Antradienis