Raseinių rajono savivaldybė kreipiasi į SB „Reizgupis“ ir SB „Dubysa“ sodų savininkus

 Raseinių rajono savivaldybė kreipiasi į SB „Reizgupis“ ir SB „Dubysa“ sodų savininkus, turinčius šiose bendrijose nekilnojamojo turto objektus ir kuriems yra skaičiuojamas vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų tvarkymą mokestis bei siunčiami mokėjimo pranešimai.
   Gauta informacija iš AB „Lietuvos paštas“, kad Jums skirtų laiškų pašto darbuotojas negali pristatyti, kadangi nemažas kiekis savininkų nėra įsirengę pašto dėžučių.
   Informuojame, kad Jums skirti laiškai yra grąžinti į pašto skyrių ir bus laikomi 1 mėn.
   Prašome apsilankyti ir atsiimti Jums skirtą korespondenciją. Pakartotinai laiškai nebus siunčiami.
   Raseinių rajono savivaldybė rekomenduoja rinkliavos mokėtojus aktyviau registruotis savitarnos svetainėje ir atsisakyti siunčiamų spausdintų mokėjimo pranešimų. Raginame rinkliavos mokėtojus apsilankyti savitarnos svetainėje www.raseiniai.lt- skiltis ,,Aplinkos apsauga“ – ,,Atliekų tvarkymas“- https://raseiniai-savitarna.algoritmas.lt/#login ir registruotis. Daugiau informacijos apie prisijungimą prie savitarnos svetainės ir jos galimus nustatymus rasite puslapio apačioje esančioje skiltyje „Informacija naudotojui“. Savitarnos svetainė yra pritaikyta naudotis su „Google Chrome“ ar „Mozilla Firefox“ interneto naršyklėmis.
   Iškilus klausimams, prašome kreiptis šiais telefonais: (8 428) 55 915, (8 428) 79 570
 
 
 
Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus informacija