Raseinių rajono policijos komisariate apdovanoti tarnyboje pasižymėję policijos pareigūnai

Liepos 14 d. Raseinių komisariate lankėsi Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato  viršininkas Rimantas Bobinas ir jo pavaduotojas Vincas Urbonavičius.  Bendravimas ir bendradarbiavimas –  pagrindiniai sklandaus, darnaus ir produktyvaus darbo veiksniai. Vadovai susitiko su Raseinių rajono savivaldybės meru ir aptarė komisariato  pastato renovacijos  ir pritaikymo policijos reformoms  galimybes, aptarė eksperimento įgyvendinimo problemas, jų sprendimo būdus ir galimybes bei pasiektus rezultatus.

    Vėliau komisariato pasitarimo salėje Šiaulių apskrities policijos vadovybė susitiko su Raseinių rajono pareigūnais ir darbuotojais. Susirinkimo metu už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, operatyvų reagavimą, iniciatyvą vykdant pirminius veiksmus išaiškinant nusikaltimą Raseinių rajone, Moluvėnų parke, jį padariusių asmenų nustatymą, jų paiešką ir šių asmenų sulaikymą antrojo laipsnio pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ apdovanotas vyresnysis inspektorius  Mantas Mackevičius, trečiojo laipsnio pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ – vyresnysis policininkas Valdas Monkus.  Padėkos pareikštos šio nusikaltimo atskleidime dalyvavusiems Patrulių būrio patruliams: jaunesniajam policininkui Mariui Petraičiui ir vyresniajam policininkui Edgarui Marozui. Prevencijos poskyrio tyrėjai Vaidai Cinkuvienei buvo įteikta padėka Prevencijos dienos proga.

     Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato  viršininkas susirinkime aptarė naujojo policijos statuto įsigaliojimo klausimus ir įvardino Lietuvos Respublikos seime patvirtintą policijos pareigūnams labai svarbų dokumentą kaip motyvuojantį pareigūnus pavyzdingai dirbti, siekti geresnių rezultatų, sąžiningai vykdyti pavestas funkcijas, aptarti policijos komisariatų laukiančių pokyčių ir reformų klausimai. Viršininkas padėkojo Raseinių policijos  komisariato pareigūnams už pasiektus gerus pirmojo pusmečio veiklos rezultatus ir palinkėjo sėkmės įveikiant policijos reformų ir pokyčių keliamus iššūkius bei siekiant dar geresnių veiklos rezultatų.

Šiaulių AVPK informacija

atsisiųsti (1) atsisiųsti (2) atsisiųsti