Raseinių rajono kultūros centro Betygaloje organizuotas renginys „Tokie kaip žvaigždės“

Į Raseinių rajono kultūros centro Betygaloje organizuojamą renginį „Tokie kaip žvaigždės“ kasmet susirenka vis daugiau meno mylėtojų – renginys tampa vis populiaresnis. Tai džiugina organizatorius ir dalyvius. Š. m. balandžio 27 d. įvykusi šventė sukvietė gausų būrį  atlikėjų iš Raseinių, Ariogalos, Čekiškės, Paliepių, Berteškių, Žaiginio, Kaulakių ir Betygalos, kurie dainavo, šoko, grojo, deklamavo eiles.

Teigiamos emocijos liejosi per kraštus. Daina keitė šokį, poezija – dainą. Šventę pradėjo Betygalos Maironio gimnazijos mažieji šokėjai vadovaujami Nijolės Lukoševičienės. Skambiomis dainomis žavėjo Eliza Aputytė, Nedas Rolandas Musteika, Audronė Grinienė, Žydrūnas Rupeika, Alvydas Furmonas, Vaidas Kringelis.

Visus užbūrė Valdo Paulausko akordeono muzika. Miela buvo girdėti penkiametės Auksės Mačianskaitės deklamuojamų eilėraščių. Gausių aplodismentų sulaukė jaunoji muzikantė Kamilė Venclovaitė, Raseinių rajono kultūros centro Kaulakiuose moterų duetas ir vokalinis ansamblis, vadovas Valdas Paulauskas. Neatsiliko ir šeimininkai – puikiai pasirodė Raseinių rajono kultūros centro Betygaloje mišrus ansamblis, vadovė Vaida Aputytė. Šventėje netrūko geros nuotaikos, linksmų šokių, spalvų žaismo ir netgi dūmų.

Už šventės įgarsinimą ir apšvietimą dėkojame savo draugams: Žydrūnui Rupeikai, Alvydui Furmonui ir Vaidui Kringeliui. Už šventinių akimirkų įamžinimą dėkojame fotografui Vytaliui Judickui.

Teksto autorė: Raseinių rajono kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Betygaloje Janina Baltkojienė

Nuotraukos V.Judicko