Raseinių rajono kultūros centro Atvira jaunimo erdvė atšventė pirmąjį savo gimtadienį

Sausio 16 dieną, Raseinių rajono kultūros centro Atvira jaunimo erdvė atšventė pirmąjį savo gimtadienį. Trumpai apžvelgėme pirmuosius metus, parodėme skaidres iš įvairių erdvės gyvenimo momentų, suvalgėme didžiulį ir skanų tortą.

Mums koncertavo nuostabūs rajono atlikėjai: scenos asė Inga Šatkauskienė, ypatingų balsų savininkės Klaudija Bertulytė bei Austėja Krivickaitė, svečias iš Ariogalos Donatas Kartanas ir šiurpuliukus sukeliančio balso savininkė Jacinta Vaičekauskaitė iš Viduklės. Nuoširdus ačiū jiems už mums padovanotą koncertą.

Pirmieji metai buvo ypatingi. Mes ir ši erdvė jaukinomės jaunuolius. Tyrinėjom vieni kitus ir pažindinomės, kūrėme pasitikėjimo, savitarpio supratimo santykius, dalinomės idėjomis ir mintimis.

Per šiuos metus kartu su „ajiečiais“ dalyvavome įvairiuose renginiuose, vykome į ekskursijas į Panemunę bei Lietuvos Respublikos Seimą.

Dalyvavome akcijoje „Darom 2015“ – švarinome Dubysos pakrantes, taip pat akcijoje „Lietuvai ir man“, pynėme trispalves juosteles, kurios buvo nuvežtos į Vilnių, kur puikuojasi tarp tūkstančių kitų juostelių.

Dažnai diskutuojame apie problemas, įvykius, kviečiamės specialistus iš Policijos pravesti diskusijas aktualiomis temomis, tokiomis kaip „Saugesnis internetas“, rūkymo žala ir pan.

Žiūrime filmus, jaunimas organizuoja karaokė, disko vakarus. Įsimintinas buvo Helovino vakaras, kai išsipiešę monstriškai veidus šiurpinome Raseinius.

AJE 2015 m. laimėjo Lietuvos Respublikos Socialinių reikalų ir darbo ministerijos, Jaunimo reikalų departamento, Jaunimo garantijų iniciatyvų (JGI) projektą „Atrask save“. Tad trejus metus mes vykdysime JGI veiklą, kuri padeda jauniems, niekur nedirbantiems ir nesimokantiems žmonėms, atrasti save.

Labai džiaugiamės jei bent vienam į AJE ateinančiam jaunuoliui erdvė yra daugiau nei šilta vieta šaltą žiemos dieną ir bent vienam jaunuoliui nors kartelį per praėjusius metus mums pavyko padėti šiltu žodžiu ar tiesiog buvimo drauge.

Dėkojame už sveikinimus ir palaikymą Raseinių kultūros centro direktorei Valdonei Balčaitienei ir visiems kitiems Raseinių kultūros centro darbuotojams už pagalbą, bendradarbiavimą ir supratingumą.

Raseinių rajono savivaldybės administracijai, Raseinių rajono jaunimo reikalų tarybai ir jaunimo reikalų koordinatoriui Dariui Morkui už jaunimo idėjų generavimą, palaikymą ir pagalbą.

Kauno teritorinės darbo biržos Raseinių skyriaus direktorei Lijanai Vaitkuvienei ir Linai Tautvydienei už bendradarbiavimą ir palaikymą.

Už nuolatinę paramą jaunimui ir nuoširdų bendradarbiavimą dėkojame Raseinių rajono savivaldybės tarybos narei Genovaitei Kveselienei.

JOD’o jaunimui už dalyvavimą AJE veiklose ir renginiuose, už sveikinimus – ačiū.

Draugams ir artimiesiems už palaikymą ir supratingumą.

Ačiū jaunimui už jūsų energiją, jaunystę ir entuziazmą.

One thought on “Raseinių rajono kultūros centro Atvira jaunimo erdvė atšventė pirmąjį savo gimtadienį

  1. Sveikinu su gimtadieniu ir linkiu ne tik ilgų metų, bet ir kūrybingų, produktyvių. Svarbiausiai būti reikalingu – nors vienam jaunuoliui padėjot ir esat šaunuolės!

Comments are closed.