Raseinių rajono gyventojas „prisivirė košės“ su kaupu

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnams 37-erių Raseinių rajono, Viduklės seniūnijos, Gylių kaimo gyventojas gerai žinomas. Vyras ne tik daugiau kaip dešimt kartų baustas už kelių eismo taisyklių pažeidimus, įkliuvęs su akcizais apmokestinamomis prekėmis bei namine degtine, taip pat baustas ir už du pasipriešinimus pareigūnams. Liepos 29-ąją jis vėl pateko į pareigūnų akiratį – turėdami informacijos, kad Gylių kaimo gyventojas gabens naminę degtinę, pareigūnai nutarė patikrinti jo vairuojamą automobilį.

Automobilis buvo pastebėtas Viduklės miestelyje, kur išlipęs vairuotojas, galimai įtardamas, kad yra sekamas, ištraukęs 20 litrų plastikinę talpą, pradėjo pilti ant žemės joje buvusį skystį, įtariama naminukę. Pareigūnui bandant sutrukdyti įkalčių sunaikinimui, uždedant antrankius, pažeidėjas pasipriešino, tuo užsitraukdamas baudžiamąją atsakomybę pagal LR BK 286 str. (pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui).

Sulaikyto asmens automobilyje pareigūnai rado paslėptas dar dvi 20  ir 5 litrų talpas su skysčiu, turinčiu naminės degtinės kvapą. Už vairuotojo sėdynės esančioje kišenėje buvo rasta 10 pakelių cigarečių  „NL“ bei 10 pakelių cigarečių „NZ Gold“, su rusiškomis banderolėmis. Raseinių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal   LR BK 201 straipsnį (neteisėtas naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas 1 d.) ir administracinė teisena pagal ATPK 1632 str. 1 d. (akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas ar realizavimas). Vyro „žygdarbius“ įvertins Raseinių rajono apylinkės teismas.

atsisiųsti (1) atsisiųsti