Raseinių rajone sučiupti 3 teises „pragėrę“, tačiau toliau vairavę asmenys

atsisiųsti (1)

Neblaivus vairuotojas – ypatingai pavojingas kelyje ir dažnai tampa didelių nelaimių priežastimi. Policijos siekis, kad nei vienas išgėręs vairuotojas nedrįstų sėsti už vairo ir kur nors važiuoti.

Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai pastebi, kad padažnėjo atvejų, kai pakartotinai įkliūva automobilių vairuotojai, kurie jau ir taip yra praradę teisę vairuoti, nes vairavo girti. Pirmosiomis rugsėjo dienomis nustatyti net 3 tokie pažeidėjai.

Visko mačiusius pareigūnus ypač nustebino vairuotojo drąsa, kuris, neturėdamas teisės vairuoti, su darbdavio automobiliu ryžosi grįžti iš Švedijos į Lietuvą. Drąsos Raseinių rajono gyventojas, tikėtina, sėmėsi vartodamas alkoholinius gėrimus, nes pareigūnai jam nustatė 2,40 promilių girtumą. Negana to, šis vairuotojas kelyje Raseiniai – Šilinė nuvažiavo nuo kelio, apgadino kelio ženklą ir vairuojamą automobilį.

Kitas raseiniškis automobilį pasiskolino iš draugo, kuriam šį davė jo sesuo. 35 – erių metų vairuotojas pareigūnams įkliuvo sunkaus girtumo (2,52 promilių) ir neturėdamas teisės vairuoti. Taigi automobilį broliui skolinusi kaunietė, dabar rizikuoja automobilio netekti.

Trečias sulaikytas neblaivus 30 m. vairuotojas šį kartą įpūtė 2,45 promiles.

Neįtikėtinai drąsiems, iš klaidų nepasimokantiems ir nuotykius už vairo mėgstantiems vairuotojams gresia baudos nuo 1158 iki 1448 eurų su transporto priemonės konfiskavimu. Turintys teises, tačiau vairuodami neblaivūs, asmenys rizikuoja jas prarasti nuo 36 iki 48 mėnesių.

Taip pat nustatytas pažeidėjas, kuris vairavo mopedą, nors tam teisės neturėjo. Vyras aiškino manęs, kad mopedą vairuoti teisę jam suteikia traktorininko pažymėjimas, deja – taip nėra. Jam gresia administracinė atsakomybė nuo 289 iki 434 eurų arba areštas.

Taip pat nustatyti trys pažeidėjai, važiavę be saugos diržų.