Raseinių policijos pareigūnai demaskavo kanapių auginimo laboratoriją (VIDEO)

Po keturis mėnesius trukusio tyrimo Raseinių rajono policijos pareigūnai demaskavo kanapių augintojus.

 Veiklos skyriaus pareigūnai gavo informacijos, jog du Raseinių rajono gyventojai augina ir ketina realizuoti narkotines medžiagas – kanapes. Atlikdami intensyvius ikiteisminio tyrimo veiksmus, jie surinko pakankamai duomenų apie daromą nusikalstamą veiką ir kovo aštuonioliktąją, apie 16.00 val., surengė įtariamųjų sulaikymo operaciją. Policijos pareigūnai, peržengę Raseinių rajone, Dainių kaime, esančio kolektyvinio sodo namelio slenkstį, aptiko veikiančią kanapėms auginti reikalingą įrangą – sienos buvo išklijuotos šviesą atspindinčia termoplėvele, išvedžiota plastikinių vamzdžių drėkinimo sistema, įrengtas specialus apšvietimas, pakampėje stovėjo augalams skirtos trąšos.  „Laboratorijoje“ rasta ir jau nuimto derliaus – nupjautų, išdžiovintų, susmulkintų ir supakuotų kanapių – apie 300 gramų, taip pat svarstyklės narkotinėms medžiagoms dozuoti.

Policijos pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė du policijai gerai žinomus, už įvairias nusikalstamas veikas teistus vyrus. Už neteisėtą kanapių auginimą jiems pareikšti įtarimai, paskirtos kardomosios  priemonės – suėmimas 2 mėnesiams.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti „laborantams“ gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.