Raseinių miesto Žemaičio aikštėje išreikštas solidarumas Ukrainos visuomenei

Raseinių rajono savivaldybės mero Andriaus Bautronio kvietimu, ketvirtadienio rytą į Žemaičio aikštę rinkosi rajono gyventojai ir miesto svečiai. Susirinkusieji išreiškė palaikymą Ukrainos visuomenei, kovojančiai už valstybės suverenitetą, nepriklausomybę ir teritorijos vientisumą.
   „Kuomet organizavome, kuomet kvietėme, kuomet dėliojome šios dienos scenarijų, tikrai netikėjome ir nežinojome, kad Vladimiras Putinas jau šį rytą pradės perbraižyti Europos žemėlapį, savo karine agresija įsiverždamas į Ukrainos teritoriją. <…> Šiandien plevėsuojant Ukrainos vėliavai, mes reiškiame palaikymą ir ryžtą atsilaikyti su visų mūsų pagalba“, – tardamas žodį sakė Savivaldybės meras Andrius Bautronis.
   Skambant Ukrainos himnui, išreiškiant palaikymą visuomenei, buvo iškelta Ukrainos vėliava. Prie įgyvendinamos akcijos jungėsi nevyriausybinės organizacijos, rajono įstaigos, įmonės, bendruomenės ir pavieniai asmenys. 
   
   Raseinių rajono savivaldybė turi miestą-partnerį Ukrainoje (Žmerinkos rajono savivaldybė), su kuriuo Savivaldybės meras pasidalino vykusios akcijos akimirkomis ir kreipėsi siūlydamas Savivaldybės pagalbą Žmerinkos rajonui.