Raseinių miesto viešųjų erdvių ir aplinkos kokybės gerinimas

Prasidėjo pirmasis nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ Kalnų kvartalo bendruomenės projektas „Raseinių miesto viešųjų erdvių ir aplinkos kokybės gerinimas“ projekto I etapas. Raseinių rajono soroptimisčių klubas, bendradarbiaudamas su Raseinių miesto vietos veiklos grupe (VVG) organizavo talką Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios šventoriuje.

   Talką organizuoti padėjo Raseinių miesto seniūnija, UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“, kun. dek. teol. lic. Vytautas Paukštis, Raseinių parapijos pastoracinės tarybos narys Jonas Elzbergas, Raseinių parapijos „Caritas“ vadovė Irena Mitalienė.

   Raseinių bažnyčios šventorių papuošėme vazonais, pasodinome gėlių. Pasikeitė bažnyčios šventoriaus patrauklumas, bendromis jėgomis sukūrėme jaukią bažnyčios šventoriaus aplinką. Manome, kad tai bažnyčios šventoriui suteiks gyvybingumo ne tik vasarą, bet ir žiemą, puošiant aplinką Kalėdoms.

   Kaip įprasta, po talkos vyko agapė, į kurią pakvietė pastoracinės tarybos narys Jonas Elzbergas ir „Caritas“ vadovė Irena Mitalienė.

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė