Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka minėjo garbingą 100 metų jubiliejų

 Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka penktadienį, spalio 15 d., minėjo garbingą 100 metų jubiliejų. Šia proga atidengtas skulptoriaus Algimanto Šlapiko meninis kūrinys, įprasminantis M. Martinaičio kūrybą ir žymųjį personažą „Kukutį“. Tai jau antrasis toks akcentas mieste, skirtas iš Paserbenčio kaimo kilusiam Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatui įamžinti.
   Renginio metu už aktyvią projektinę ir kūrybinę veiklą bei inovatyvius sprendimus meras Andrius Bautronis įteikė padėkos raštus bibliotekos vadovei Dainai Sutkevičienei ir jos kolektyvo specialistams. Taip pat nuoširdžius sveikinimo žodžius kultūros darbuotojams skyrė mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas ir Komunikacijos, kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Judita Radavičienė.
  Savivaldybės atstovai atkreipė dėmesį, kad praėjusieji metai bibliotekininkams buvo kupini iššūkių – teko greitai persiorientuoti, keisti teikiamų paslaugų pobūdį, pereiti prie dar didesnės skaitmenizacijos, tačiau skaitytojų aptarnavimo kokybė nė kiek nenukentėjo, bet priešingai – peraugo į aukštesnį lygmenį. Rajono vadovai linkėjo ir toliau nepritrūkti noro skleisti lietuvišką žodį bei puoselėti literatūrą.