„Raseinių“ krepšininkai tęsia pergalingą žygį Regionų krepšinio lygoje

Vasario mėnesį „Raseinių“ krepšinio komanda pradėjo atkakliomis rungtynėmis namų tvirtovėje. Nors aikštelėje netrūko dramatiškos kovos, tačiau raseiniškiai apgynė namų sienas ir šiuo metu yra pirmoje Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono vietoje.

Pirmasis išbandymas vyko su Kelmės ,,Kelmė“ krepšininkais. Rungtynes itin rezultatyviai pradėjo
šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių jau turėjo 20 taškų persvarą (32-12) ir atrodė, kad didesnės intrigos šiose rungtynėse nesulauksime. Antrajame kėlinyje varžovai pamažu mažino atsilikimą, tačiau raseiniškiams pavyko išlaikyti dviženklį pranašumą (50-38). Vaizdas aikštėje visiškai pasikeitė po ilgosios pertraukos. Raseiniškiams krepšys atrodė lyg ,,užrištas“, kelmiškių
aktyvi gynyba ir netaiklūs ,,Raseinių“ krepšininkų metimai grąžino į rungtynes intrigą. Artėjant trečiajam ketvirčiui link pabaigos 50-53 priekyje varžovai. Paskutinėje kėlinio atakoje Simonas Andraitis taikliu tolimu metimu pelnė vienintelius taškus šiame ketvirtyje ir išlygino rezultatą
53:53. Sužaidę nerezultatyviausią atkarpą, šeimininkai ketvirtą kėlinį pradėjo dviem taikliais tritaškiais ir sugrįžo į rungtynes. Visą likusį laiką raseiniškiai tęsė dominavimą aikštelėje ir nuaidėjus finaliniam rungtynių švilpukui džiaugėsi pergale 79-68.

Komandą permainingose rungtynėse į pergalę vedė Gediminas Butkus (25 tšk.) ir Antanas Montrimavičius (23 tšk.). Beje, šiose rungtynėse debiutavo komandos naujokas Nojus Verbickas. Jis pelnė 9 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.

Po sunkių rungtynių laukė dar viena svarbi kova prieš Panevėžio „Bangenę-Aiverą“. Rungtynes abi komandos pradėjo taikliais tritaškiais, tačiau netrukus sekė gana chaotiška atkarpa, kurios metu komandos dažnai klydo. Greičiau sustyguoti žaidimą pavyko varžovams, kurie sėkmingiau sužaidę pirmojo kėlinio pabaigą įsiveržė į priekį (13-20). Nors antrojo kėlinio pradžioje Panevėžio komanda
buvo pasiekusi dviženklį pranašumą, tačiau šeimininkai vis dažniau rasdavo spragų panevėžiečių gynyboje ir netrukus panaikino persvarą. Šiame atkakliame susitikime netrūko kietos kovos ir emocijų, už kurias rungtynių teisėjai baudė tiek šeimininkus tiek varžovus. Trečiajame kėlinyje
toliau tęsėsi permaininga kova, šeimininkų įgytą aštuonių taškų persvarą (53-45) varžovai netrukus panaikino spurtuodami 9:0 (53-54). Tačiau tai buvo paskutinė gerai sužaista varžovų atkarpa. Paskutiniame kėlinyje raseiniškiai atrodė kur kas ,,šviežesni“ ir netrukus sužaidė atkarpą 17-0 po kurios varžovai nuleido rankas ir šeimininkai šventė užtikrintą pergalę 84-65.

Rezultatyviausiai „Raseinių“ komandoje žaidė A. Montrimavičius (18 tšk.), G. Butkus (14 tšk.), Jonas Levickas (14 tšk.), Simas Andraitis (13 tšk.).

RKL A diviziono kovas „Raseiniai“ tęs vasario 8 dieną Plungėje, kur susitiks su „Olimpo“ komanda. Dar vienas išbandymas laukia vasario 9 dieną 16 valandą namuose, kur raseiniškiai priims Kretingos „Kretingą“. Atvykite į „Karpynės“ sporto centrą ir būkite komandos papildoma
jėga, nes po šio susitikimo, kitos rungtynės namuose tik kovo 2 dieną!