Raseinių imtynių sporto klubo “Lūšis” imtynininkai Lietuvos jaunimo ir jaunučių laisvųjų imtynių sporto žaidynėse

Kelmėje vyko Lietuvos jaunimo ir jaunučių laisvųjų imtynių sporto žaidynės, kuriose dalyvavo Raseinių sporto centro, Raseinių imtynių sporto klubo “Lūšis” imtynininkų komandos. Jaunimo amžiaus ( iki 20 metų.)grupėje čempionų vardus iškovojo Tomas Kačiukevičius (86 kg.) ir Nedas Urniežius (125 kg.). Antrą vietą iškovojo Leandras Nutautas (70 kg.). Trečią Edvinas Januševičius (65 kg.).
     Jaunučių amžiaus grupėje (iki 14 metų) pirmą vietą iškovojo Rapolas Jokilaitis (62 kg.). Atrąsias vietas iškovojo Nojus Ivanauskas (38 kg.), Titas Pijoraitis (52 kg.), Valdas Andriulis (75 kg.) ir Arnas Baltkojis (85kg). Trečiąsias Gustas Karčauskas (57 kg.) ir Rokas Urniežius (85 kg.). Komandinėje įskaitoje Raseinių komanda tiek jaunimo, tiek jaunučių amžiaus grupėse iškovojo trečiąsias vietas.