Raseinių hipodromas ieško žirginiam sportui neabejingo nuomininko

Vienintelis toks ne tik Lietuvoje, bet ir Pabaltyje, pritaikytas lygiosioms žirgų lenktynėms rengti – Raseinių hipodromas ieško entuziastingo ir žirginiam sportui neabejingo nuomininko. Šiuo metu yra paskelbtas Raseinių hipodromui nuosavybės teise priklausančių pastatų ir statinių viešasis nuomos konkursas.

   Hipodromo naudojimo paskirtyje numatytas žirginio sporto šakų (teikiant pirmenybę lygiosioms žirgų lenktynėms) renginių organizavimas; žirgų laikymas, priežiūra ir ugdymas; paslaugos žirgų savininkams ir žokėjams; infrastruktūros išnaudojimas visuomeniniams (ne žirginio sporto) renginiams. Siekiama, kad būtų išnaudotos hipodromo, kaip žirginio sporto ir pramogų objekto, galimybės.

   Pradinis nuompinigių dydis – 2933 Eur su PVM per mėnesį. Laimėtoju bus pripažintas didžiausius nuompinigius pasiūlęs dalyvis. Su juo bus sudaryta 5 metų nuomos sutartis.

   Raseinių hipodromas buvo pastatytas dar 1980 m. Jis visiškai pritaikytas žirginiam sportui 2014 m., kuomet buvo atlikta renovacija. Hipodrome yra du bėgimo takai (žolės ir smėlio), įstiklinta tribūna, įrengta per 1500 sėdimų vietų žiūrovams, starto mašina.

   Skelbimą rasite čia: /linker.php?tmpl_into[0]=index&tmpl_name[0]=m_site_index2&tmpl_into[1]=middle&tmpl_name[1]=m_article_view&article_id=13458