Raseinių bendruomenės pareigūnai ir Amsis „sukosi“ vaikystės ritmu

Vasara – pats smagiausias metų laikas, nes laukia atostogos, draugai, gamta ir pramogos. Kad atostogauti būtų smagu ir, svarbiausia, saugu, būtina laikytis tam tikrų saugaus elgesio taisyklių. Raseinių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai ir šuniukas Amsis jas priminė Šiluvoje vykusioje šventėje „Vaikystės ritmu“.

Policijos pareigūnai su Šiluvos gimnazijos ikimokyklinukais, priešmokyklinukais ir pradinių klasių mokiniais diskutavo, kaip saugiai pereiti gatvę, nuo kokio amžiaus ir kur galima važinėti dviračiais, kodėl kelyje, ypač tamsiuoju paros metu, būtinas atšvaitas, ar saugu žaisti šalia gatvės. Vaikai dalinosi mintimis, kaip saugiai elgtis namuose, prie vandens telkinių, kokių taisyklių laikytis maudantis, apie deramą elgesį gamtoje, poilsio zonose, kaip bendrauti su nepažįstamaisiais. Mažieji aktyviai bendravo su policininkais, džiaugėsi už teisingus atsakymus gautomis šviesą atspindinčiomis dovanėlėmis.

Taip pat sudalyvauta nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos inicijuotoje skaitymo akcijoje „Tėčiai skaito vaikams“. Šiluvos gimnazijos mažiesiems lankytojams pasakas skaitė šaunus tėvelis – policijos pareigūnas Darius ir policijos bičiulis Amsis!

O labiausiai vaikus pradžiugino galimybė apžiūrėti tarnybinį automobilį, atsisėsti už jo vairo, pasėdėti specialiai pažeidėjams gabenti skirtoje kabinoje bei įjungti švyturėlius ir garso signalus.

Atsisveikindami policininkai visus ragino ne tik žinoti saugios gyvensenos taisykles, bet ir nuolat jų laikytis bei linkėjo smagiai ir saugiai praleisti vasarą.