Raseinių badmintono klubo turnyras ,,PAVASARIS 2021“

Gegužės 25 d. ir 27 d. Raseinių kūno kultūros ir sporto centro sporto salėje vyko Raseinių badmintono klubo turnyras ,,Pavasaris 2021“. Atkaklios kovos vyko merginų vieneto ir dvejeto, ir vaikinų vieneto ir dvejeto grupėse.

Merginų vieneto grupės varžybose 1-ąją vietą iškovojo Gabija Šedaitytė, 2-ąją vietą laimėjo Julita Kumpikevičiūtė ir 3-ąją – Agnė Rimkutė.

Merginų dvejeto grupės varžybose 1-ąją vietą iškovojo Greta Šukutytė, 2-ąją vietą laimėjo Diana Valantinaitė ir 3-ąją – Astrėja Nutautaitė.

Vaikinų vieneto grupės varžybose 1-ąją vietą iškovojo Nojus Danusas, 2-ąją vietą laimėjo Enrikas Mikolaitis ir 3-ąją – Gvidas Vasiliauskas.

Vaikinų dvejeto grupės varžybose 1-ąją vietą iškovojo Erikas Šukutis, 2-ąją vietą laimėjo Gintas Simanavičius ir 3-ąją – Mindaugas Švilpa.