Raseinių badmintono klubo turnyras ,,Kalėdos – 2019“

Gruodžio 7 d. Raseinių KKSC sporto salėje vyko Raseinių badmintono klubo turnyras ,,Kalėdos – 2019“. Atkaklios kovos vyko, pagal pajėgumą suskirstytų grupių, septyniose vieneto  kategorijose.

Merginų A grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Diana Valantinaitė, 2-ąją vietą laimėjo Greta Šukutytė ir 3-ąją – Justė Linkutė.

Merginų B grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Astrėja Nutautaitė, 2-ąją vietą laimėjo Emilija Elzbergaitė ir 3-ąją – Austėja Reifonaitė.

Merginų C grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Gabija Šedaitytė, 2-ąją vietą laimėjo Julita Kumpikevičiūtė ir 3-ąją – Paulina Celiešiūtė.

Vaikinų A grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Justas Zybartas, 2-ąją vietą laimėjo Justas Balsys ir 3-ąją – Deividas Paškevičius.

Vaikinų B grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Nojus Alijauskas, 2-ąją vietą laimėjo Erikas Šukutis ir 3-ąją – Gintas Simanavičius.

Vaikinų C grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Adomas Bardauskas, 2-ąją vietą laimėjo Gvidas Bagaslauskas ir 3-ąją – Alvaras Jakštys.

Pradedančiųjų badmintonininkų mišrios D grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Gvidas Vasiliauskas, 2-ąją vietą laimėjo Enrikas Mikolaitis ir 3-ąją – Aistė Vasiliauskaitė.