Raseinių badmintono klubo turnyras ,,Kalėdos 2016“

20161219_161257

Gruodžio 19 d. Raseinių kūno kultūros ir sporto centro sporto salėje vyko Raseinių badmintono klubo turnyras ,,Kalėdos 2016“, kuriame dalyvavo 36 Raseinių sportininkai. Atkaklios kovos vyko septyniose, pagal pajėgumą suskirstytose, grupėse ir mišraus dvejeto kategorijoje.

Mergaičių A grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą ir aukso medalį iškovojo Diana Valantinaitė, 2-ąją vietą laimėjo Greta Šukutytė ir 3-ąją – Aistė Valantinaitė.

Mergaičių B grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą ir aukso medalį iškovojo Rusnė Vitkauskaitė, 2-ąją vietą laimėjo Laura Lauraitytė ir 3-ąją – Goda Lukoševičiūtė.

Vaikinų A grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą ir aukso medalį iškovojo Gytis Valaitis, 2-ąją vietą laimėjo Lukas Puišys ir 3-ąją – Kristijonas Kilčauskas.

Vaikinų B grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą ir aukso medalį iškovojo Jokūbas Trakšelis, 2-ąją vietą laimėjo Justas Balsys ir 3-ąją – Deividas Paškevičius.

Vaikinų C grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą ir aukso medalį iškovojo Vidas Buivydas, 2-ąją vietą laimėjo Eividas Vaitkus ir 3-ąją – Domantas Gaidjurgis.

Vaikinų D grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą ir aukso medalį iškovojo Mantas Kundrotas, 2-ąją vietą laimėjo Justas Pocius ir 3-ąją – Benas Butkus.

Pradedančiųjų mišrios grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą ir aukso medalį iškovojo Justė Linkutė, 2-ąją vietą laimėjo Eva Šimaitytė ir 3-ąją – Rokas Ladyga.

Mišraus dvejeto varžybose 1-ąją vietą ir aukso medalius iškovojo Evelinos Karlikauskytės ir Kristupo Trakšelio dvejetas, 2-ąją vietą laimėjo Aistės Valantinaitės ir Luko Puišio dvejetas ir 3-ąją – Gretos Šukutytės ir Gyčio Valaičio dvejetas.