Raseiniškės Jolitos Pamedytytės romano pristatymas

Kovo 29-osios vakarą Raseinių Martinaičio viešojoje bibliotekoje vyko raseiniškės Jolitos Pamedytytės romano „Meilės įkaitė“ pristatymas.

Tokių renginių metu kiekviena knyga įgyja pirmuosius savo skaitytojus arba praplečia jų ratą. Susipažinus su leidinio autoriumi, jo idėja ir parašymo istorija, tampa įdomu imti ir perskaityti.

Jolitos romane pabrėžiama laisvės, šeimos svarba žmogaus gyvenime, norima parodyti, kad ir, atrodytų beviltiškomis aplinkybėmis, žmogus neturi prarasti vilties išspręsti savo problemas. Romano herojės tikslas – atgauti laisvę. Kūrinys nuo pirmųjų puslapių intriguoja nuotykiais, įtemptu siužetu ir meilės istorija.

J. Pamedytytė pasidalino mintimis apie norą išbandyti save naujoje veikloje, saviraišką, kūrybinį procesą, bendravimą su leidykla „Obuolys“, kuri išleido šį romaną, apie jausmą, kuris aplanko paėmus į rankas savo knygą ir pasidalijimą šiuo jausmu su artimais žmonėmis, ateities kūrybinius sumanymus.

Nuoširdžiais linkėjimais ir gėlėmis autorę pasveikino LR Seimo Pirmininko pavaduotojo A. Nekrošiaus padėjėja S. Žuvelaitienė, Raseinių rajono savivaldybės Švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja R. Petreikienė, vyr. specialistė S. Čižaitė-Rudokienė, Savivaldybės tarybos narė G. Kveselienė, Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos direktorė D. Sutkevičienė, Soroptimisčių klubo atstovės, Jolitos šeimos nariai ir draugai.

Jaunajai autorei linkime kūrybinės sėkmės ir laukiame naujų kūrinių pristatymų bibliotekoje.

Asta Kriščiokaitienė, Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė

no images were found