„Rasams“ vadovaujantis G.Kurtinaitis pasiekė pirmąją pergalę trenerio karjeroje

Pirmąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) po šešių pralaimėjimų iš eilės pasiekė buksuojanti Raseinių „Rasų“ (3-9) ekipa.

Neseniai prieš šios komandos vairo stojusio Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 96:70 (24:20, 28:12, 24:20, 20:18) nušlavė Panevėžio „Lietkabelio-2“ žaidėjus.

Tai buvo pirmoji G.Kurtinaičio pergalė trenerio karjeroje. Tuo metu panevėžiečiams ši nesėkmė – ketvirtoji paeiliui NKL pirmenybėse.

Raseinių komanda nutolo antrajame kėlinyje, kuomet į varžovų krepšį įmetė 28 taškus, o į savo praleido tik 12 bei po pirmosios mačo dalies ekipas skyrė 20 taškų (52:32).

Po ilgosios pertraukos toliau aikštėje dominavę šeimininkai vienu metu turėjo rekordinę – 30-ies taškų persvarą (82:52).

„Rasai“: Gabrielis Motonas 22, Edvinas Šeškus 18 (8 atk. kam.), Augustinas Jankaitis 15 (12 atk. kam.).

„Lietkabelis-2“: Gediminas Žalalis 14, Tadas Buinauskas 13, Audrius Stašaitis 12 (8 rez. perd.), Darius Marcinkevičius 12.