„Rasai“ pratęsė pergalių seriją iki šešių

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po ilgosios pertraukos tritaškių šou surengę Raseinių „Rasų“ (10-3) klubo krepšininkai pratęsė pergalingą žygį Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL). Giedriaus Kurtinaičio vadovaujamo ekipa savo aikštėje 76:63 (18:14, 19:15, 30:14, 9:20) nugalėjo Kauno KTU (6-7) žaidėjus.

Dar pirmosios pusės pabaigoje dviženklį pranašumą susikrovę aikštės šeimininkai nutolo trečiajame ketvirtyje.

Tomas Galeckas pataikė tris tolimus metimus iš eilės, Šarūnas Vingelis pridėjo vieną ir „Rasai“ pradėjo triuškinti varžovus – 55:35.

Vėliau Vingelis dar kartą pelnė tris taškus, tolimą metimą pataikė ir Kajus Okmanas bei Raseinių klubas dominavo rungtynėse – 67:41.

Daugiau tritaškių nei dvitaškių metę raseiniškiai iš toli pataikė 11 metimų iš 35 (35 proc. taiklumas), tuo metu svečiai pataikė tik 5 tritaškius iš 15 (33 proc. taiklumas).

„Rasai“ taip pat užtikrintai atakavo krepšį iš dvitaškio zonos, pataikydami 15 metimų iš 24 (62 proc. taiklumas).

„Rasai“: Tomas Galeckas 21, Šarūnas Vingelis 20, Darius Marcinkevičius 15.

KTU: Ignas Labutis 16, Paulius Knyza 11, Matas Staniukaitis 8.