„Rasai“ laimėjo ketvirtąsyk iš eilės

Ketvirtąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė dviženklį deficitą panaikinusi Raseinių „Rasų“ (13-19) komanda. Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai penktadienį namų arenoje 93:84 (23:30, 20:25, 21:13, 29:16) įveikė „Šilutės“ (14-18) klubo pasipriešinimą.

Pirmoje mačo dalyje iniciatyvą savo rankose turėję svečiai antrajame ketvirtyje po spurto 13:4 pirmavo rekordine – 17 taškų persvara (55:38), tačiau po ilgosios pertraukos jos išlaikyti nesugebėjo.

Žydrūnas Kelys trečiojo ketvirčio pradžioje pataikė du tolimus metimus ir inicijavo sėkmingą šeimininkų atkarpą, po kurios „Rasai“ pradėjo kvėpuoti varžovams į nugaras – 53:56.

Ilgą laiką „Šilutės“ žaidėjus besivyję raseiniškiai rezultatą savo naudai persvėrė antroje ketvirtojo kėlinio pusėje, kai Ž.Kelys ir Paulius Klemas pataikė po dvitaškį – 81:77.

Kitoje aikštės pusėje „Šiutės“ ekipai buvo pavykę atsakyti rezultatyvia ataka, tačiau tuomet Valdemaras Savostjanovas surinko šešis taškus ir įtvirtino Raseinių klubo pergalę.

„Rasai“: Valdemaras Savostjanovas 24, Vilius Šumskis 17, Žydrūnas Kelys 16 (8 atk. kam., 6 kld.), Airidas Giedraitis 14, Gabrielis Motonas 11 (9 atk. kam., 6 kld.).

„Šilutė“: Aurelijus Pukelis 17 (10 atk. kam.), Tomas Lekūnas 17 (8 kld.), Edvinas Alunderis 15 (11 atk. kam.), Jordanas Hesteris 13.