Puikiai žaidusi ,,Norvelita“ į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę

nor

Antrąją pergalę aukščiausiosios Lietuvos vyrų tinklinio lygos sezone iškovojo Raseinių ,,Norvelita“. Šeštadienį išvykoje žaidę raseiniškiai 3:0 (25:14, 25:14, 25:19) sutriuškino Vilniaus ,,VGTU“ tinklininkus ir tapo vienais turnyro lyderių.

Jau nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą perėmę Roberto Nekrašo auklėtiniai greitai išsiveržė į priekį ir viso seto metu varžovams neleido priartėti. Puikus Aurimo Mazūro ir Andriaus Žagužausko žaidimas bei varžovų klaidos lėmė tai, jog pirmąjį setą net 25:14 laimėjo ,,Norvelita“.

Antrojoje rungtynių atkarpoje apsukų nemažinę svečiai iškart prispaudė varžovus prie sienos ir pirmavo 12:4. Puiki raseiniškių gynyba seto pabaigoje suteikė jiems dviženklę persvarą (20:9) ir leido pirmauti bendru rezultatu 2:0.

Nors trečiajame sete ,,VGTU“ ne kartą rodė nagus ir dar bandė kabintis į rungtynes, vėliau 20:15 atitrūkę Raseinių tinklininkai dar kartą įrodė savo pranašumą rezultatu 25:19 ir sutriuškino varžovus 3:0.

,,Kiekvieną dieną vis labiau tobulėjame ir judame į priekį“, –  teigė komandos treneris Robertas Nekrašas. ,,Nors šiandien aikštelėje matėme nemažai techninio broko, sugebėjome išlaukti varžovų klaidų ir tuo pasinaudoti. Manau, jog kitose rungtynėse galime pademonstruoti dar brandesnį žaidimą ir kovoti dėl aukščiausių vietų“ – sakė strategas.

Norvelitai taškus pelnė: Aurimas Mazūras 14, Remigijus Vitkus 12, Audrius Knašas 9, Aurimas Dyglys 7, Audrius Žagužauskas 6, Rokas Vaškevičius 2, Patrikas Stankevičius 2.