Pristatytos idėjos Raseinių kraštui

Įvyko konkurso „Idėjos Raseinių kraštui 2030“ pristatymas. Darbo grupės nariai išklausė 96 – ias mūsų krašto gyventojų ir Raseiniams neabejingų žmonių idėjas ir svarstė, kas galėtų tapti konkurso nugalėtojais bei gauti 200 € dydžio apdovanojimus.

   Idėjų būta pačių įvairiausių, pavyzdžiui, siūlyta garbaus rašytojo Marcelijaus Martinaičio gimtąjį miestą Raseinius paversti „Kukučių sostine“, svarstytos ir mūsų pasididžiavimo Šiluvos gerinimo idėjos. Dažnas siūlymas patraukė darbo grupės dėmesį, kėlė intrigą ir vertė diskutuoti, kaip derėtų jį realizuoti. Būta ir tokių, kurių Savivaldybė niekaip negalėtų įgyvendinti, bet svarbiausia, kad konkursas suteikė dar vieną galimybę gyventojams pagalvoti apie savo kraštą, siūlyti jo raidos viziją ir kryptį.

Geriausios idėjos paaiškės netrukus, kai bus susumuoti ir darbo grupės patvirtinti konkurso rezultatai. Vis dėlto puikių siūlymų būta daugiau nei apdovanojimų. Kartais keli asmenys siūlydavo tą pačią idėją, tad jeigu paaiškėtų, jog Jūsų idėja nelaimėjo, dar nereiškia, kad ji buvo bloga. Kviečiame ir toliau uoliai teikti siūlymus, kaip kurti ir puoselėti mūsų kraštą. Niekas geriau už Jus nežino, kokie turi būti mūsų visų mylima Raseinių rajono savivaldybė.

Raseinių rajono savivaldybė