Pristatyti tilto per Dubysą su greta esančiomis teritorijomis projektiniai pasiūlymai

 Vykusio viešojo susirinkimo metu pristatyti tilto per Dubysą (valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 196 Ariogala-Raseiniai-Kryžkalnis ruožo nuo 13,2 iki 13,8 km rekonstravimo techninis darbo projektas) Ariogalos m. sen. ir šalia esančių teritorijų sutvarkymo projektiniai pasiūlymai.
   Projekte numatyta rekonstruoti apie 600 metrų kelio ruožą, kurį sudarys: tilto statyba, žiedinės sankryžos, pėsčiųjų-dviračių takų, autobusų stovėjimo vietos, nuovažų į privačias teritorijas, inžinerinių infrastruktūrų  įrengimai.
   Projekte numatomas gatvės važiuojamosios dalies plotis 6,5 m, dvi eismo juostos skirtingomis kryptimis. Važiuojamoji kelio dalis  apribojama kelio bortais, projektuojami pėsčiųjų takai su silpnaregių vedimo ir įspėjimo paviršiais. Numatyta įrengti eismo saugumo priemones: signalinius stulpelius, atitvarus, pėsčiųjų tvoreles, kryptinį apšvietimą ties nežymėtomis perėjomis, kelio ir žiedinės sankryžos apšvietimą, vertikalų ir horizontalų kelio ženklinimą.
Pagal projektuotojų pateiktą informaciją, kelio ruožas vykdant tilto statybos darbus nebus uždaromas.
     Projekto pasiūlymams pritarta, toliau vyks kiti projekto rengimo etapai.
     Statytojas – VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija, projektuotojas – UAB „SRP PROJEKTAS“.
   Įgyvendinus projektą kelio kategorija ir jo parametrai nesikeis, kelias išliks III techninės kategorijos. Suprojektuota aplinka tenkins neįgaliųjų poreikius, taip pat pėsčiųjų ir automobilių eismas šioje sankryžoje bus saugesnis ir sklandesnis.