Prasideda išankstinis balsavimas Prezidento rinkimuose

Gegužės 6-ąją, pirmadienį, prasidėjo išankstinis balsavimas Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose ir referendumuose dėl Konstitucijos 12 ir 55 straipsnių pakeitimų.

Išankstinis balsavimas vyksta visose šalies savivaldybėse gegužės 6-10 dienomis. Balsuoti galima nuo 8 iki 20 valandos.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) įspėja, kad į išankstinį balsavimą atvykstantys asmenys su savimi turi turėti tik asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Rinkimų dieną, gegužės 12-ąją, bus galima balsuoti bet kurioje apylinkėje visoje Lietuvoje. Balsadėžės rinkimų dieną taip pat bus uždarytos 20 val., vėliau bus skaičiuojami balsai.

Prezidento rinkimuose dalyvauja devyni asmenys: socialdemokratas eurokomisaras Vytenis Povilas Andriukaitis, filosofas Arvydas Juozaitis, europarlamentaras Valentinas Mazuronis, ekonomistas Gitanas Nausėda, Seimo nariai Mindaugas Puidokas ir Naglis Puteikis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas Saulius Skvernelis, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos kandidatė Ingrida Šimonytė ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos vadovas europarlamentaras Valdemaras Tomaševskis.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/prasideda-isankstinis-balsavimas-prezidento-rinkimuose.d?id=81076719