Policija ragina – gyventojai, būkite budrūs

Būkite budrūs, Raseinių rajone siautėja vagys. Romų tautybės asmenys apsimeta pardavinėjantys patalynę ar kitas prekes, o iš tiesų – kol vienas „užkalba dantis“, kitas „švarina“ namus. Po tokių „prekeivių“ apsilankymų gyventojai pasigenda daiktų, pinigų.

                      Liepos 9-osios pavakarę garbaus amžiaus Raseinių rajono, Žaiginio miestelio gyventoja pasigedo 560 eurų po to, kai pas ją pabuvojo romų tautybės asmenys. Tą patį vakarą 84-erių Breckų kaimo gyventoja po tų pačių asmenų „viešnagės“ neberado 280 eurų. O po analogiško apsilankymo Šiluvos miestelyje – piniginėje pasigesta dviejų banko kortelių. Įtariant nusikalstamos veikos padarymu, tą patį vakarą buvo sulaikyti ir į areštinę uždaryti trys romų tautybės moterys ir vyras.

                      Policija prašo gyventojų neįsileisti į namus romų tautybės ir kitų įtartinų asmenų,  nesusivilioti jų siūlomomis pigiomis prekėmis, daiktais, nepasiduoti įkalbinėjimams, niekam neteikti savo dokumentų, asmens duomenų, neduoti pinigų, o apie tokius apsilankymus bet kokiu atveju pranešti  skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112.

                      Taip pat pareigūnai bus dėkingi, jei žmonės įsidėmės atvykėlių automobilio markę, spalvą ir valstybinius numerius.

                      Policija dėkoja aktyviems Žaiginio miestelio gyventojams, prisidėjusiems prie įtariamųjų sulaikymo.

One thought on “Policija ragina – gyventojai, būkite budrūs

Comments are closed.