Po šventinės pertraukos krepšininkai į aikštelę grįžo pergalingai

Po didžiųjų metų švenčių Raseinių ,,Raseiniai“ krepšinio komandos Regionų krepšinio lygos (Malsena-RKL) čempionate laukė dvi rungtynės su Kauno ekipomis. Abiejuose rungtynėse raseiniškiai buvo pajėgesni už savo varžovus. Šiuo metu Raseinių komanda yra iškovojusi 11 pergalių ir patyrusi 6 pralaimėjimus bei nežymiai atsilikdami nuo lyderių rikiuojasi 5 turnyrinės lentelės vietoje.
Pirmosios rungtynės vyko ,,Karpynės“ sporto arenoje su iki tol čempionate pirmavusia ,,Atleto – LSU“ komanda. Kauniečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pasinaudodami raseiniškių spragomis gynyboje siuntė vieną taiklų metimą po kito – 2:11 ir Karolis Lendzevičius buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, tam, kad sustyguoti komandos žaidimą. Tai jam pavyko padaryti, nes šeimininkai grįžę į aikštė ėmė žaisti užtikrinčiau ir laimėję atkarpą 14:4 persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai (16:15). Gaila, tačiau rungtynėse neapseita be traumų – vienas komandos lyderių Antanas Montrimavičius kryptelėjęs koją negalėjo tęsti rungtynių, tačiau raseiniškiai nepasimetė ir antrąjį kėlinį pradėjo puikia gynyba. Varžovai net 6 minutes nepajėgė pelnyti taškų, o tuo pasinaudoję ,,Raseinių“ krepšininkai padidino atotrūkį 41:24 ir šią persvarą išlaikė iki kėlinio pabaigos. Po didžiosios pertraukos varžovams buvo pavykę priartėti iki 10 taškų, tačiau vėliau šeimininkai susigrąžino turėtą persvarą, o ketvirtajame kėlinyje ją padidino iki 26 taškų – 95:69. Galutiniame rezultate lygos lyderiai nugalėti 97:73.

Pergalingose rungtynėse rezultatyviausiai žaidė gimtadienį šventęs Gediminas Butkus pelnęs 25 taškus, Benas Ilevičius – 19, Jonas Levickas – 18, Darius Gricius ir Gvidas Kačiušis po 10.

Šeštadienį raseiniškių laukė išvyka į Kauną, kur jų varžovais buvo Lietuvos sporto universiteto (LSU) komanda. Jauna ir ambicinga komanda vadovaujama patyrusių krepšinio trenerių Ramūno Butauto ir Edo Nickaus nesirengė svečiams lengvai atiduoti pergalės. Didžiąją rungtynių dalį vyko atkakli kova ir likus žaisti 5 minutes iki rungtynių pabaigos raseiniškių persvara siekė tik 6 taškus (63:69). Tačiau labiau patyrę ,,Raseinių“ krepšininkai solidžiai sužaidė rungtynių pabaigą ir džiaugėsi dar viena pergale 69:82.

Šiose rungtynėse rezultatyviausiai rungtyniavo J. Levickas pelnęs 20 taškų, G. Butkus – 16, D. Gricius – 12, G. Kačiušis – 11 ir Laurynas Miknevičius – 10.

Kitas rungtynes ,,Karpynės“ sporto ir laisvalaikio klube ,,Raseinių“ krepšinio komanda žais sausio 24 dieną, 18 val. 30 minučių su Vilniaus ,,Rivilė – Stekas“ ekipa. Atvykite palaikyti ir padėkite krepšininkams iškovoti pergalę!