Pirmoji pusfinalio drama Marijampolėje baigėsi „Sūduvos-Mantingos“ pergale

Mezon-NKL čempionė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ jau pirmose pusfinalio serijos rungtynėse įsitikino, kad lengvų pergalių laikas baigėsi.

Suvalkijos sostinės krepšininkai pusfinalio starte namuose 83:80 nugalėjo Raseinių „Rasus“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Pirmoji susitikimo pusė sėkmingesnė šeimininkams. Rezultatyviai rungtynes pradėjusi „Sūduva-Mantinga“ jau pirmąjį kėlinį laimėjo dviženkliu skirtumu (31:20), o susitikimui įpusėjus, šeimininkų pranašumas dar šiek tiek išaugo (48:35).

Visgi po ilgosios pertraukos Raseinių ekipa pradėjo įrodinėti savo vertę. „Rasai“ antroje trečiojo ketvirčio pusėje laimėjo atkarpą 13:3 ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau tik penki taškai (65:60).

Intriga niekur nedingo ir ketvirtajame kėlinyje, o iki ketvirčio pabaigos likus kiek daugiau nei 2 min., Andrius Aleksandrovas smeigė tritaškį, po kurio iš „Sūduvos-Mantingos“ pranašumo liko tik vienas taškas (78:77).

Netrukus Darius Griškėnas pataikė dvitaškį, tačiau čia pat tritaškį atsakymą pateikė ir Tomas Galeckas, po kurio metimo rezultatas tapo lygus (80:80).

Kitoje aikštės pusėje Rytis Juknevičius pataikė tik vieną baudą, tačiau netrukus Aleksandrovas nepataikė nė vienos (81:80). Tuomet „Rasams“, likus 8 sek., teko griebtis pražangų taktikos, o antrą kartą iš eilės prie baudų metimų linijos stojęs Juknevičius nebeklydo (83:80).

„Rasams“ paskutinės atakos suregzti nepavyko – lemiamas Raseinių mėginimas sugrįžti baigėsi klaida ir suvalkiečiai išsaugojo pergalę.

„Sūduva-Mantinga“: Darius Griškėnas 18, Kinu Rochfordas 13, Rytis Juknevičius 12, Aurimas Kieža, Antanas Udras ir Gintautas Matulis po 8.

„Rasai“: Tomas Galeckas 16, Šarūnas Vingelis 15, Andrius Aleksandrovas 14.