Permainingas finalas – „Vidukelė“ čempionai

Labai permaininga kova vyko Raseinių vasaros krepšinio lygos finalinėse rungtynėse kuriose susitiko „Vidukelė ir „Jauniai“.

Geriau rungtynes pradėjo „Jauniai“ , kurie į didžiąją pertrauką išėjo turėdami net dvidešimties taškų pranašumą.

Per trečiąjį rungtynių kėlinuką „Vidukelė“ sugebėjo panaikinti dvidešimties taškų turėta deficitą ir jau ketvirtajame vyko tikras mūšis dėl išlikimo. Nors vyresni, bet daugiau patyrę „Vidukelė“ ekipos žaidėjai privertė labiau klysti jaunimą, o patys draskė jų gynybą greitais ir aštriais prasiveržimais.

Kaip ir mažajame finale taip ir čia viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis, bet „Jauniai“ ekipą paliko daug žaidėjų dėl pražangų limito. Priešininkams atsivėrė daugiau erdvės po krepšiu dėl to kad pabaigoje „Jauniai“ liko žaisti tik trise.

Sunkias ir atkaklias rungtynes laimėjo „Vidukelė“ ekipa rezultatu 100 – 97, ir iškovojo Raseinių vasaros krepšinio lygos čempionų titulą.

Visus sportininkus pasveikino Raseinių savivaldybės mero patarėjas Algimantas Mielinis