Pergalių serija nutrūko Panevėžyje

Praėjusią savaitę Regionų krepšinio lygos (Malsena-RKL) čempionate Raseinių ,,Raseiniai“ krepšininkai žaidė tik vienas rungtynes, kurios vyko išvykoje. Šį kartą raseiniškiams nepavyko nudžiuginti sirgalių geru žaidimu bei iškovoti pergalę.

Jau nuo pirmų minučių ,,Bangenė – Aivera“ krepšininkai žaidė užtikrinčiau ir įsiveržė į priekį 14:4, o turėtą dviženklę persvarą pavyko išlaikyti iki kėlinio pabaigos. Visgi turėtą deficitą raseiniškiai sumažino antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 5 taškų persvara. Galiausiai besibaigiant trečiajam kėliniui po
Simono Andraičio taiklaus metimo rezultatą pavyko persverti 57:59. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo emocingai, tačiau raseiniškių nervingumu ir teisėjų palankiais sprendimais pasinaudoję panevėžiečiai spurtavo 14:0 bei atitrūko 71:59. ,,Raseinių“ krepšininkams dar kartą šiuose rungtynėse atsitiesti nepavyko ir teko pripažinti varžovų pranašumą 65:84.

„Raseinių“ komandai Jonas Levickas pelnė 18 taškų, Benas Ilevičius – 16, Laurynas Miknevičius – 10.

Kitas rungtynes raseiniškiai žais sausio 24 dieną 18 valandą 30 minučių ,,Karpynės“ sporto ir laisvalaikio klube prieš Vilniaus ,,Rivilė – Stekas“ komandą. Atvykite palaikyti ir padėkite krepšininkams iškovoti pergalę!