Pergalingas ,,Raseinių“ krepšininkų savaitgalis

Lapkričio 2 dieną Raseinių „Raseiniai“ sužaidė trečias Regionų krepšinio lygos rungtynes. Komanda namuose priėmė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą-2“. Raseiniškiai aktyviau pradėjo rungtynes, o komandos taškų sąskaitą taikliu dvitaškiu metimu atidarė Gediminas Butkus. Drausminga šeimininkų gynyba privertė marijampoliečius klysti ir mesti sudėtingus metimus, o kėlinio pabaigoje „Raseiniai“ pirmavo 9 taškais (26-17). Antrąjį kėlinį
sėkmingiau ir vėl pradėjo raseiniškiai, kurie po taiklių Beno Ilevičiaus ir Simo Andraičio metimų jau turėjo dviženklę persvarą (30-17). Ilgą laiką „Raseiniams“ nepavyko surengti rezultatyvių atakų, tačiau dviem taikliais tritaškiais situaciją pakeitė komandos kapitonas Darius Gricius. Kėliniui artėjant į pabaigą, žiūrovams dovanėlę padovanojo Jonas Levickas, pataikęs dvitaškį su varžovo pražanga. Tiksint paskutinėms sekundėms tą patį pakartojo ir S.Andraitis, po kurio taškų komanda pirmąją rungtynių pusę užbaigė turėdama 19 taškų pranašumą (46-27).
Trečiajame kėlinyje „Raseiniai“ neleido varžovams priartėti ir laikė solidžią persvarą, o kėlinio viduryje buvo pasiekę rekordinį 25 taškų pranašumą. Tačiau „Sūduva-Mantinga-2 neketino anksčiau laiko sudėti ginklų ir surengė spurtą, po kurio raseiniškių persvara sumažėjo iki 11 taškų (62-51). Nors varžovai su lyderiu Jauniu Davniuku priešakyje bandė ir toliau mažinti atsilikimą, tačiau raseiniškiai nenorėjo išleisti pergalės iš rankų ir S.Andraitis, likus žaisti pusantros minutės, tritaškiu metimu įvirtino komandos pergalę. Trečią pergalę iš eilės „Raseiniai“ iškovojo rezultatu 86-78.
Rezultatyviausiai ,,Raseinių” komandoje žaidė A.Montrimavičius (21 taškas, 9 atkovoti kamuoliai),
J.Levickas (15 taškų) ir S.Andraitis (14 taškų).

Lapkričio 3 dieną Raseinių „Raseiniai“ Ukmergėje kovojo dėl dar vienos pergalės Regionų krepšinio lygoje. Kol kas be pralaimėjimų žengiantys raseiniškiai susitiko su Ukmergės „Olimpu“. Rungtynių pradžia buvo nerezultatyvi abiem komandoms. Raseiniškiams puolime nepavyko iš
patogių situacijų pelnyti taškų, įmesti baudų metimų, tačiau komandą gelbėjo Antanas Montrimavičius, kuris per pirmą kėlinį pelnė daugiau nei pusę visos komandos pelnytų taškų. Varžovų metimai buvo tikslesni ir jie po pirmo kėlinio įsiveržė į priekį rezultatu 14-20. Antrajame kėlinyje užtikrinčiau žaidęs „Olimpas“ pasiekė dviženklę persvarą. Įpusėjus kėliniui po „Raseinių“ trenerio paprašytos minutės pertraukėlės komanda pradėjo kibiau gintis, surengė kelias rezultatyvias atakas ir po šios sėkmingos atkarpos į didžiąją pertrauką raseiniškiai išėjo turėdami 5 taškų deficitą (33-38). Antrąją rungtynių pusę taikliu tritaškiu pradėjo A.Montrimavičius, po kurio taškų komanda pradėjo
varžovams lipti ant kulnų. Kėliniui įpusėjus po Andriaus Šebelskio ir Beno Ilevičiaus tikslių metimų „Raseiniai“ po ilgos pertraukos išsiveržė į priekį ir minimalią persvarą išlaikė iki kėlinio pabaigos (52-51). Galutinai rungtynes ,,perlaužti“ raseiniškiams pavyko ketvirtajame kėlinyje.
Drausminga gynyba, tikslios ir rezultatyvios atakos lėmė užtikrintai laimėtą ketvirtį 26-9. Galutinis rungtynių rezultatas 78-60 skelbė ketvrtąją ,,Raseinių“ komandos pergalę šiame sezone.
Rezultatyviausiai komandoje žaidė A.Montrimavičius (27 taškai, 11 atkovotų kamuolių), R.Čepanonis (12 taškų) ir B.Ilevičius (11 taškų).

Kitą iššūkį Regionų krepšinio lygoje raseiniškiai priims lapkričio 10 dieną 14 valandą Šilalėje. Jų varžovais bus vieną pralaimėjimą turinti Šilalės „Lūšies“ komanda.