Per 30 tūkstančių gyventojų turintis Raseinių rajonas gali likti be policijos komisariato

Tokia sunkiai įsivaizduojama situacija yra visai reali – pastato, kuriame įsikūręs Raseinių rajono policijos komisariatas, nuomos sutartis baigiasi 2021 metų spalio mėnesį.

 

Iš miesto centre esančio pastato Raseinių rajono policijos komisariato darbuotojams siūloma kraustytis į kitas tam nepritaikytas patalpas.

„Nors derybos dėl patalpų policijos komisariatui su Raseinių rajono valdžia vyksta jau beveik metai, jos nieko nedavė. Mes esame varomi lauk iš pastato, nepasiūlant lygiaverčių alternatyvų, o verslo pasiūlyti variantai mums yra per brangūs“, – naujienų portalui lrytas.lt sakė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato, kurio sudėtine dalimi yra ir Raseinių rajono policijos komisariatas, viršininkas Ramūnas Sarapas.

Nori vykdyti pareigą – susimokėk už pastogę

Valstybinio požiūrio sprendžiant šią problemą iš Raseinių rajono valdžios pasigendantis Šiaulių AVPK vadovas stebėjosi ir šios situacijos unikalumu.

Daugiau skaitykite čia: https://naujasis.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2020/11/20/news/per-30-tukstanciu-gyventoju-turintis-raseiniu-rajonas-gali-likti-be-policijos-komisariato-17189288/