Pasibaigė dvi dienas trukusi apklausa dėl Ariogalos parkelio likimo

Deja, apklausa laikoma neįvykusia, nes bendras balsavusių skaičius – 294 Ariogalos seniūnijoje registruoti gyventojai.

Už 1 variantą balsavo 159, už antrą – 135.

Net nežinau, gaila ar ne, kad toji apklausa neįvyko. Mes vis tiek esame patenkinti rezultatu ir dėkingi visiems, nepatingėjusiems pareikšti savo nuomonę.

Ariogalos parkelio iniciatyvinė grupė atsiprašo visų, negalėjusių pabalsuoti, taip jau mūsų išrinktieji nusprendė – tik Ariogalos miesto gyventojai turėjo balsavimo teisę. Nesvarbu, kad daugelis dirba, kasdien lankosi parduotuvėse bei įstaigose, jų vaikai mokosi Ariogalos gimnazijoje. Tačiau nuomonės apie Ariogalos veidą reikšti neturi teisės. Absurdas ir eilinis cirkas. Tuomet jau teisybės vardan galėjo ir seniūnijos specialistė tuo klausimu nesireikšti ir bent jau nebambėti ant iniciatyvinės grupės. Juk ji irgi ne Ariogalos gyventoja, (nieko asmeniško ir jokio akmens užantyje).

Tarybos posėdyje bus priimtas galutinis sprendimas. Bet kuriuo atveju bus išsaugota didesnė dalis medžių, nuo pradinio varianto pavyko pabėgti (norime tuo tikėti).

Didelis galvos skausmas lieka – fontanas.

 Nenori apie jį kalbėti ir jo atsisakyti projekto užsakovai, nors, neoficialiais duomenimis, taryboje tuo klausimu aršios diskusijos vyksta. Taigi, negalime sakyti, jog jau pabaiga.