Pareigūnai ėmė bausti kovotojus su trikojais

Skaitytojo ir policijos nuotr. / Redakcijos montažas

Klaipėdiečių grupė, išgarsėjusi savotišku kovos būdu prieš policijos mobiliuosius matuoklius, sulaukė sankcijų. Vaikinus pareigūnai ėmė bausti už tai, jog šie kelkraščiuose pasirodo be šviesą atspindinčių liemenių.

Vienas incidentų nutiko Palangos plente.

„Šį kartą matuoklis buvo stipriai užmaskuotas, jo beveik visiškai nebuvo matyti ir, kaip visada, stengėmės reaguoti į pranešimą kiek įmanoma operatyviau. Nuvykome į vietą dviratuku ir gavome 5 eurų baudą už šviesą atspindinčios liemenės nedėvėjimą kelyje. Trečią valandą dienos praėjusį penktadienį švietė ryški saulė. Baudas pas mus gauna vienas žmogus, ar nevirsta tik visa tai persekiojimu?“ – socialiniame tinkle guodėsi vienas akcijos iniciatorių Tomas Kontrimas.

Klaipėdiečių grupė plačiau šalyje išgarsėjo dėl savotiškos akcijos.

Išvydę mieste ar užmiestyje stovintį policijos mobilųjį matuoklį, jaunuoliai prieš jį pastato seną dviratį su įspėjamuoju plakatu, pažymėdami, jog čia veikia greičio matuoklis.

Skaityti daugiau: https://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/miesto-pulsas/pareigunai-eme-bausti-kovotojus-su-trikojais-952250?fbclid=IwAR3WQQWMfCpqVfQgvFb6Ofoo-QGc69bcewKzBji9kOCmhZx80s9MdSTUQoI