Pakilti iš dugno Laurai padėjo mintys apie vaikus

Daugiau niekada nebegerti ir susigrąžinti vaikus – šis sprendimas leido Laurai Lodienei atsispirti nuo dugno, kurį per penkiolika metų besaikio alkoholio vartojimo buvo pasiekusi.

Dabar energija ir optimizmu spinduliuojanti moteris džiaugiasi gyvenimu ir kilti iš dugno padeda kitiems. “

Laura yra didžiausia pagalbininkė į panašią krizę patekusioms moterims, motyvuoja gydytis nuo priklausomybių, palydi, palaiko. Ši moteris žavi, nes buvo atvira, pripažino problemą ir priėmė pagalbą. Giliausios krizės akivaizdoje ji įrodė, kad patys svarbiausi jai yra jos vaikai ir dėl jų pakils naujam gyvenimui“, – taip Laurą apibūdino Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Kauno apskrities skyriaus atstovai.

Su Laura susitikome ankstų pirmadienio rytą Raseiniuose. Vėjo plaikstomos nepaklusnios šviesių plaukų sruogos ir veidą puošianti šypsena traukė praeivius nevalingai į ją atsisukti. „Kiekvieną sekmadienį čia ateiname su vaikais pažaisti krepšinį“, – moteris mostelėjo ranka į žalioje Raseinių oazėje įrengtą krepšinio aikštelę, kai ieškojome sausesnio suolelio nuo naktį merkusio lietaus.

Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/pakilti-dugno-laurai-padejo-mintys-apie-vaikus-916353